reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Normalnie jest mi głupio przy was bo wszystkie chcecie już rodzic przed terminem a ja nie chce wogole 🙈 rzeczy dla małej dopiero po części wyprane czesc się suszy torba nie spakowana, a jutro zaczynam 38 tc🙈
Nie to ze nie chce dzidzi ale przeraża mnie sam szpital a co dopiero porod 😱 jutro jadę na pierwsze ktg
Ja tez się bardzo boje pociesza mnie tylko to ze maz będzie ze mną. Ale staram się za dużo nie myśleć. Tylko idę na żywioł YOLO! 38+2 jeszcze się nie oswoiłam ze mamą będę, nadal niedowierzam😁
 
Ja tez się bardzo boje pociesza mnie tylko to ze maz będzie ze mną. Ale staram się za dużo nie myśleć. Tylko idę na żywioł YOLO! 38+2 jeszcze się nie oswoiłam ze mamą będę, nadal niedowierzam😁

wiesz ze do mnie tez jakoś to nie dociera ? Hehe najpierw mówiłam ze uwierzę jak poczuje ruchy ale jednak chyba jak zobacze to uwierzę 😀
Ze mną niestety narzeczonego nie będzie 😔
 
moj i tak raczej się boi wiec od początku nastawiam się na samotny porod
A ja się boję o mojego 🙃
Ma juz wiedzę od wszystkich swoich kolegów co budzi w nim niepokoj ale powiedział że będzie mnie trzymał za rękę a ja obiecałam ze na nic go namawiać nie będę i ze w każdej chwili może wyjść. Uczuliłam go także na różne pomysły położnych typu: proszę sobie dotknąć glowke bo wychodzi, albo czyn honory przetnij pępowinę, no jak tata nie przetnie 😁żeby nie dawal się namowic
 
reklama
Do góry