reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

To ja dziewczyny powiem tak jak dostałam opierdziel od ordynatora na temat majtek lezy się z gołym tyłkiem pod kołderką to powiedzialalm że nigdy ich nie kupię
I się cieszę że go posluchalalm wszystko ładnie się zagoiło
 
reklama
No i w normalnym czasie mogłabym i z gołym ale jak będzie się ze mnie lało to czułabym się bardziej komfortowo. A czytałam że te majtki są dobre bo mają duży przewiew.
A jeśli chodzi o opierdziel to myślę że służba zdrowia ( pewnie słusznie) zawsze musi się do czegoś przyczepić 😂
 
To ja dziewczyny powiem tak jak dostałam opierdziel od ordynatora na temat majtek lezy się z gołym tyłkiem pod kołderką to powiedzialalm że nigdy ich nie kupię
I się cieszę że go posluchalalm wszystko ładnie się zagoiło

wiadomo ze jak jest dopływ powietrza to lepiej się wszystko goi. Ale w takim razie co z podpaska ?
 
No ja tez lezalam bez z umiejscowiona pod tylkiem podpaska, a jak trzeba bylo isc to trzeba bylo trzymac - ale to bylo dawno. Teraz majtki siateczkowe mam na liscie szpitalnej, wiec luz☺
 
Cześć Dziewczynki 🙂
❤️Urodziłam naszego Syneczka Mirka wczoraj, 6 lipca o godzinie 16-00.
Poród miałam siłami natury, korzystałam z gazu rozweselającego, prysznica, piłki, afirmacji.

Trochę niestety przygód za nami, a mianowicie spędziłam - uwaga - 5,5 godzin na izbie przyjęć (a mąż czekał pod drzwiami IP z torbą)! Efekt izby przyjęć oczywiście zadziałał na moje skurcze negatywnie, wyciszył je. I kiedy już miałam swoje rozwarcie 7 cm, ale skurcze były nie bardzo regularne i Dzidziuś był bez wód płodowych już od 18 godzin, musiałam się zgodzić na podanie oksytocyny po 7 cm...
Przez to postęp porodu był mega dynamiczny, od rozwarcia 8 cm do urodzenia synka minęło mniej niż 2 godziny (juz nie mówię jakie to jest odczuwalne 🤐🤯). Ale to już za nami 💪

Mirek waży 3480, mierzy 55 cm🙂💪
Załączam zdjęcia ❤️ ❤️❤️
Ściskam 🥰
Gratulacje! Cudowny jest😍
 
reklama
Normalnie jest mi głupio przy was bo wszystkie chcecie już rodzic przed terminem a ja nie chce wogole 🙈 rzeczy dla małej dopiero po części wyprane czesc się suszy torba nie spakowana, a jutro zaczynam 38 tc🙈
Nie to ze nie chce dzidzi ale przeraża mnie sam szpital a co dopiero porod 😱 jutro jadę na pierwsze ktg
Jest dobrze! Glowa spokojniejsza.😁
 
Do góry