reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Rodziłam naturalnie, trochę to trwało od rana do 13 ale mówiły położne ze i tak szybko. Mały jest wspomagany oddechowo jak narazie, jednak wczesniak i mimo sterydów w 25 tyg to płucka potrzebują pomocy. Jak zacznę chodzić to pójdę do maleństwa ❤
Ale zazdroszczę. Prezent dla taty najlepszy 😘😘 zdrówka
 
reklama
Ostatnio pisalals o spojeniu
Jak to się ma do porodu i wogole
Ja się już męczę dość długo moja gin tylko maść mi przepisała i nic poza tym jak ostatnio byłam na kontroli to wzruszyła ramionami i powiedziała eeee przejdzie po porodzie
Ale jak czytam to jakoś nie jest mi do śmiechu bo ja ledwo co z łóżka wstaje
 
A ja obym sobie nie wykrakała, jakoś od godziny brzuch mi co jakiś czas twardnieje 😬 na razie nic aż tak regularnego i bolącego nie ma ale różnie może być
 
reklama
Do góry