reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Czyli to nieskończone? To dokładnie tak jak ja :D masz termin na 12.07?

Ja to już cały czas mam taki ból w okolicy pachwin/krocza, zwłaszcza jak chodzę. Pojawiło mi się gdzieś z tydzień temu i już nie puściło, ale już się do tego przyzwyczaiłam. No i też mi się dość ciężko oddycha, ale to już od dosyć dawna.
No według gin na 12.07 s znów z prenatalnych na 5.07
Też chodzę jak kaczka ale spojenie boli jak diabli
 
No według gin na 12.07 s znów z prenatalnych na 5.07
Też chodzę jak kaczka ale spojenie boli jak diabli
To powiesz o tym jutro lekarzowi i może coś doradzi.

U mnie od początku jest termin 12 lipca - z OM, USG i wszystkiego. Zobaczymy jak będzie w praktyce. Koleżanki mi na baby shower nawet zrobiły kalendarz w którym ludzie obstawiają kiedy urodzę :D na 12.07 nie postawił nikt :D
 
O spojeniu wie od 3 tyg. Kazała smarować media przeciwbolową i tyle najgorsze to że nic nie przechodzi i mam wrażenie że jest coraz gorzej
 
Odnośnie wizyt ja już mam atak paniki bo hmm mam wrażenie że gdy mówię do kogoś że nie chce czegoś to daje odwrotny efekt.
Z jednej strony cieszę się z tej pandemii więc mam nadzieję że po powrocie ze szpitala będę miała czas dla siebie i synuś z braciszkiem będą mogli się poznać A po drugie zamieszkalismy w górach więc dziadki mają 120km
No ja nawet nie wyleje tego tutaj jak jest u mnie, bo nie powinnam mieć skrupułów i zrobić szlaban. Ale myślę o małej i wtedy jestem uglaskana jak kotek 🐱
 
O spojeniu wie od 3 tyg. Kazała smarować media przeciwbolową i tyle najgorsze to że nic nie przechodzi i mam wrażenie że jest coraz gorzej
Bóle spojenia są naturalne, bo miednica się rozciąga. Gdyby spojenie się rozeszło, nie mogłabyś chodzić to taki kosmiczny ból.
Ja miałam problem ze spojeniem, dowiedziałam się o tym na wizycie u osteopaty, kiedy dotknął mi spojenia z bólu chwyciłam go za nadgarstek🙈Taki odruch obronny 🤣okazało się że jest skrzywione.
Cała ciążę mam ból w pachwinie ale podobno to macica rotuje stąd to. Ból jest mniejszy przy suplementacji magnezu.
Ale nie ma siły, jak jestem zmęczona po spacerku też chodzę jak kaczka. Widzę już że postawa mi się zmieniła taki odchył do tyłu bęben do przodu 😊😁😆
W sumie w ciąży widziałam się z osteopata 3 razy. Tak zalecił i naprawdę jestem bardzo zadowolona.
 
Czyli to nieskończone? To dokładnie tak jak ja :D masz termin na 12.07?

Ja to już cały czas mam taki ból w okolicy pachwin/krocza, zwłaszcza jak chodzę. Pojawiło mi się gdzieś z tydzień temu i już nie puściło, ale już się do tego przyzwyczaiłam. No i też mi się dość ciężko oddycha, ale to już od dosyć dawna.

tez mam ten bol od kilku dni. Ale się nie przyzwyczaiłam.O ile w domu jak cię mogę tak na Szybkie zakupy to masakra przy chodzeniu 🙈
 
Bóle spojenia są naturalne, bo miednica się rozciąga. Gdyby spojenie się rozeszło, nie mogłabyś chodzić to taki kosmiczny ból.
Ja miałam problem ze spojeniem, dowiedziałam się o tym na wizycie u osteopaty, kiedy dotknął mi spojenia z bólu chwyciłam go za nadgarstek🙈Taki odruch obronny 🤣okazało się że jest skrzywione.
Cała ciążę mam ból w pachwinie ale podobno to macica rotuje stąd to. Ból jest mniejszy przy suplementacji magnezu.
Ale nie ma siły, jak jestem zmęczona po spacerku też chodzę jak kaczka. Widzę już że postawa mi się zmieniła taki odchył do tyłu bęben do przodu 😊😁😆
W sumie w ciąży widziałam się z osteopata 3 razy. Tak zalecił i naprawdę jestem bardzo zadowolona.

Mam to samo wrażenie ze tak zaczęłam chodzić wygięta jak ty 😂 czasem tak mi brzuch przeszkadza ze nim zahaczam 🙈 albo drzwi nie otworze wystarczająco szeroko albo szafka czy blat mnie zaskakuje, No masakra 😂
 
reklama
Kurczę dziewczyny mam dzisiaj wrazenie że zaraz urodze kłucie z bólem brzucha już nie wspomnę oblącym spojeniu które daje się we znaki to mam dość i już bym chciała koniec
Jutro przymusowo wizyta bo jakąś mam dziwną lekarke i sama muszę się prosić o USG pomimo prywatnych wizyt ehh
głowa do góry, trzeba sobie jakoś radzić :) Te wasze historie wpotencjalnie awaryjne mnie stresuj a co tu mówić o włąanej...
 
Do góry