reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Oczywiście. Kasiu, żyjemy w czasach gdzie można wykonać cc na życzenie. Kiedyś było wykonywane było dla ratowania życia lub przy poważnych przeciwskazaniach. Taka oldschoolowa jestem. Moje spojenie już jest wyprostowane dzięki osteopacie.
No tak. U mnie to było zapalenie i zwyrodnienie spojenia łonowego, plus asymetria miednicy. Zapalenie wyleczyłam, ale zwyrodnienie xistslo. Ortopeda, u którego się leczyłam w Otwocku powiedział że gdybym rodziła sn mogłabym leżeć później na wyciągu. Teraz pomimo, że marzyłam o sn to boje się ryzykować.
 
reklama
No tak. U mnie to było zapalenie i zwyrodnienie spojenia łonowego, plus asymetria miednicy. Zapalenie wyleczyłam, ale zwyrodnienie xistslo. Ortopeda, u którego się leczyłam w Otwocku powiedział że gdybym rodziła sn mogłabym leżeć później na wyciągu. Teraz pomimo, że marzyłam o sn to boje się ryzykować.
Och kochana, no to w takim przypadku nie ma innej opcji. Pamiętaj, że tu chodzi o Twoje bezpieczeństwo. W cc dadzą Ci dzidzię do policzka. Będzie dobrze!
 
No i po wizycie. Rozwarcia nie ma ale główka już w kanale rodnym bardzo nisko , szyjka miękka młody waży 3500g skończony z om 37 t z usg 38 t . Umówiona na wizytę za 2 tyg ale twierdzi , ze nie dotrwam🤣 i że mam być przygotowana na każdą chwilę.... tyle wiem...
Hey dziewczyny ja również po wizycie lecz tylko USG pan w brzuchu 3175g jakiś taki mały hehe za to na bank będzie długi ogólnie wszystko w porządku szyjki mi nie badała bo ostatnio sprawdzała więc zamknięta jest
 
No i po wizycie. Rozwarcia nie ma ale główka już w kanale rodnym bardzo nisko , szyjka miękka młody waży 3500g skończony z om 37 t z usg 38 t . Umówiona na wizytę za 2 tyg ale twierdzi , ze nie dotrwam🤣 i że mam być przygotowana na każdą chwilę.... tyle wiem...
U mnie dr trzyma się tp z om. Choć Mała jest większa o 2 tyg. Nie wiem od czego to zależy. Choć jak się urodzi to podają z OM
 
reklama
Do góry