reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja nie wiem czy ten huragan do was idzie czy nie ale ponoć to ciepły front mimo wszystko bo z Sahary. Tyle że będzie pizgac piaskiem [emoji85][emoji23]
Hehe, i będą temperatury jak na Saharze... nocą :-D:p

Ja się pochwalę, że dzisiaj miałam zakupowy-dzidziusiowy dzień bo w końcu wybraliśmy wózek, fotelik, baze itd. Już część kwoty wpłaciliśmy i teraz tylko pozostały Nam modły o to, żeby był na czas, bo producent dzisiaj powiedział, że będzie w czerwcu (chociaż już miał być w lutym). Do tego zamówiliśmy i czekamy na leżaczek z Babybjörn i kupiliśmy huśtawkę hybrydową oraz kurę babci Dany (poduszkę do karmienia). :)
 
Hehe, i będą temperatury jak na Saharze... nocą :-D:p

Ja się pochwalę, że dzisiaj miałam zakupowy-dzidziusiowy dzień bo w końcu wybraliśmy wózek, fotelik, baze itd. Już część kwoty wpłaciliśmy i teraz tylko pozostały Nam modły o to, żeby był na czas, bo producent dzisiaj powiedział, że będzie w czerwcu (chociaż już miał być w lutym). Do tego zamówiliśmy i czekamy na leżaczek z Babybjörn i kupiliśmy huśtawkę hybrydową oraz kurę babci Dany (poduszkę do karmienia). :)
Czekam na zdjecia jak juz wszystko bedziesz miala ;)
Co to za wozek ?
 
Czekam na zdjecia jak juz wszystko bedziesz miala ;)
Co to za wozek ?
Na pewno się pochwalę (mam nadzieję, że szybciej niż później), a wybraliśmy Cybexa ePriam z kolekcji Rebellious na ramie Rosegold. :) Tylko przez to, że nigdzie jeszcze nie ma w sprzedaży ramy ePriam (ze wspomaganiem elektrycznym) to musimy tyle czekać i odbierać będziemy całość jak już przyjdzie rama wózka.
 
Na pewno się pochwalę (mam nadzieję, że szybciej niż później), a wybraliśmy Cybexa ePriam z kolekcji Rebellious na ramie Rosegold. :) Tylko przez to, że nigdzie jeszcze nie ma w sprzedaży ramy ePriam (ze wspomaganiem elektrycznym) to musimy tyle czekać i odbierać będziemy całość jak już przyjdzie rama wózka.
Co robi wspomaganie elektryczne w wózku ?
 
reklama
Do góry