reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Po wielu miesiącach zastanawiania się wybraliśmy imię Aleksander :)
Początkowo chciałam Leonardo, ale każdy był sceptyczny. :confused:
Chciałam, żeby imię było uniwersalne, gdziekolwiek na świecie poniesie później to moje dziecię. No i brzmi dostojnie, a można go „zmiękczyć” na mnóstwo sposobów.
W rodzinie już się przyjęło i jest nazywany Olek, Alex albo Aleksander (tak mówi moja niespełna 3-letnia córka) chociaż bardziej to brzmi jak „Aleksiandel” :D
Drugie imię będzie miał po dziadku - Stanisław, więc po inicjałach będzie to Nasz mały A.S. :)
Betty93 ja po po Maksie , Antku i Ignasiu które mi się podobają, po Witku, Janie i Szymonie- ktore podobaja sie mojemy mezowi to kto wie czy nie stanie równiez na Aleksandrze:):)Podoba mi sie bardzo.Wolałabym zeby wołali do niego Alex szczerze mowiac, niz Olek.Nawet pikusiłabym sie o imie Aleksy, takie jest po prostu i blokuje to wolanie wtedy Olek...hmm :):)
 
reklama
Tak, jest bardzo ciepło że już ubrałam dzisiaj nawet letnia sukienkę ;) ehhh, niech już tak zostanie :))
@Si.Kat uważaj żeby Ciebie nie spalilo ;)

@HaTo dokładnie rok temu byłam na majówce w Pradze i było przepięknie, ciepło... i pełno turystów ;) tego Ci życzę jeśli się w tym roku wybierasz :) jakakolwiek pogoda by tam nie była, będzie na pewno pięknie :)
A prognozy bywają zmienne więc do 1 mają może się jeszcze wiele wydarzyć :)
Miłego dnia Dziewczyny! :*

Dzięki, oby pogoda dopisała. Ja jadę do miejsc, gdzie na pewno nie będzie turystów. Odwiedzę rodzinę i znajomych, odpocznę i po powrocie już tylko... 8 tygodni pracy! Ale rezygnuję z piątków, więc tydzień roboczy o 4 dniach. :)
 
Nie pocieszasz [emoji14]
Chcialam sie wybrac do ostravtbdo zoo .

Deszcze, burze... Mi jest to obojętne, ale mąż jedzie z kolegami do Czech na taki swój „ostatni” wypad rowerowy na single i raczej dużo nie pojeździ. :( Ale faktycznie może pogoda się jeszcze zmieni. Trzymajmy kciuki:)
 
Deszcze, burze... Mi jest to obojętne, ale mąż jedzie z kolegami do Czech na taki swój „ostatni” wypad rowerowy na single i raczej dużo nie pojeździ. :( Ale faktycznie może pogoda się jeszcze zmieni. Trzymajmy kciuki:)
No to trzymam kciuki ;)
D. Chce gdzieś wyskoczyc i tak mi wczoraj przyszlo do glowy..
 
Jeśli byłaby ładna pogoda to Ostrawa albo trochę dalej Ołomuniec. Ołomuniec ładniejszy, to fajne miasto tak na jeden dzień zwiedzania. Polecam. W Ostravie w ZOO nie byłam ale Czesi maja fioła na punkcie ZOO wiec pewnie warto. Trzymam kciuki za wyjazd!
 
Jeśli byłaby ładna pogoda to Ostrawa albo trochę dalej Ołomuniec. Ołomuniec ładniejszy, to fajne miasto tak na jeden dzień zwiedzania. Polecam. W Ostravie w ZOO nie byłam ale Czesi maja fioła na punkcie ZOO wiec pewnie warto. Trzymam kciuki za wyjazd!
O super dzięki zaraz sobie zobacze ;)
 
Tak, słyszałam ze w majówkę ma być słabo. Jutro ponad 27 stopni :)
My planowaliśmy jechać do Brennej, mamy tam domek, ale jeżeli pogoda będzie brzydka, to nie widzę tego wyjazdu.
 
reklama
Do góry