reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Nie, weź tylko kartę ciąży i oboje weźcie dowody. Oczywiście możecie zrobić to w dowolnym urzędzie, bo nie ma już rejonizacji :)

O matko i córko 11 tys za sam wózek, moja wyprawka zamknęła się w ok 13 tys :D hihi koniecznie musisz pokazać zdjęcia, bo jestem ciekawa tego cuda :)
Okej dzieki:)
 
reklama
Ja dzisiaj krzywa, trochę późno bo już 30 tc ale mój lekarz stwierdził ze musi być zrobiona do 32 :o jeszcze pół godzinki i ostatnie pobranie @Si.Kat Pochwal się jakie kupiłaś bo tez mam zamiar zamówić przez weekend ? :)
 
Jak jesteśmy przy temacie wyprawek - w którym tc bierzecie się za pranie ubranek i w jakich płynach?
Ja jestem w połowie 31tc i myślę, żeby w końcu kupić zestaw płynów z Loveli i po powrocie z wakacji wziąć się za pranie.
Teraz może tylko przepiorę poduszki do karmienia i materiałowe gadżety (pieluszki przytulanki, metkowce, termoforek itp.) :)
 
Ja jestembw 29 tc i juz wszystko piore. Mam coraz mniej sił. I potem moge juz nie mieć.
Jak jesteśmy przy temacie wyprawek - w którym tc bierzecie się za pranie ubranek i w jakich płynach?
Ja jestem w połowie 31tc i myślę, żeby w końcu kupić zestaw płynów z Loveli i po powrocie z wakacji wziąć się za pranie.
Teraz może tylko przepiorę poduszki do karmienia i materiałowe gadżety (pieluszki przytulanki, metkowce, termoforek itp.) :)
 
Jak jesteśmy przy temacie wyprawek - w którym tc bierzecie się za pranie ubranek i w jakich płynach?
Ja jestem w połowie 31tc i myślę, żeby w końcu kupić zestaw płynów z Loveli i po powrocie z wakacji wziąć się za pranie.
Teraz może tylko przepiorę poduszki do karmienia i materiałowe gadżety (pieluszki przytulanki, metkowce, termoforek itp.) :)
Na kiedy masz termin? Bo ja mam na 25 czerwca i u mnie dopiero 31+4
Ja mam już poprawne ale mi się spojenie rozeszlo I ledwo chodzę
 
Znam to, u Nas podobnie :) a kompletny zestaw- wózek na złotej ramie z tapicerką Rebellious (za to jest spora dopłata), fotelikiem rozkładanym (Cloud Z), bazą do samochodu, moskitierą i uchwytem na kubek wyniósł nieco ponad 11 tys. ale cena będzie jeszcze do negocjacji przy odbiorze wózka. :)
Biorąc standardową jednokolorową tapicerkę na pewno wyjdzie taniej bo my dopłacamy do gondoli, spacerówki i fotelika, żeby mieć wzór Rebelious. :)

To całkiem, całkiem sporo. :yes:
Tak jak dziewczyny piszą, jak już będzie w domku to się pochwal. :yes:

U mnie 28 tc. Rzeczy dla małej kończę prać i zaczęłam prasować. Fakt, później będzie ciężej. W czerwcu chcę mieć już wszystko gotowe. :happy2:
 
Ja myślę że czerwiec na to poświęcę. Pralka wypierze ja tylko rozwiesze i poskładam no chyba ze córką mnie wyreczy :p
 
Na kiedy masz termin? Bo ja mam na 25 czerwca i u mnie dopiero 31+4
Ja mam już poprawne ale mi się spojenie rozeszlo I ledwo chodzę
Wg USG (3 prenatalne) na 1 lipca.
Współczuję bólu... Niby już niewiele zostało, ale z bólem to się dłuży. :(

@netka. im dalej tym faktycznie ciężej.... Ja liczę na słonko, żeby prać i suszyć na dworze, ale przed tym muszę jeszcze dokupić jedną szafkę na ciuszki. :D
 
Wg USG (3 prenatalne) na 1 lipca.
Współczuję bólu... Niby już niewiele zostało, ale z bólem to się dłuży. :(

@netka. im dalej tym faktycznie ciężej.... Ja liczę na słonko, żeby prać i suszyć na dworze, ale przed tym muszę jeszcze dokupić jedną szafkę na ciuszki. :D
Ja będę rodzic na początku czerwca (37/37 tydzień) więc tylko jakoś miesiąc mi został o ile nic się nie zmieni w tym czasie :) mi to ciąża przeleciała ja jeszcze pamiętam jak chłopu mówiłam że w ciąży jestem a tu już koniec [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja będę rodzic na początku czerwca (37/37 tydzień) więc tylko jakoś miesiąc mi został o ile nic się nie zmieni w tym czasie :) mi to ciąża przeleciała ja jeszcze pamiętam jak chłopu mówiłam że w ciąży jestem a tu już koniec [emoji23][emoji23]
Mi lekarz ostatnio powiedział, że od 36tc mamy bardzo często współżyć i robić wszystko, żeby wywołać poród. :yes: Chyba, że mały przeholuje z wagą to wtedy cc. :)
 
Do góry