reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej.mialysmy razem mieć ,u mnie niestety niedobrze. Dziś o 7 rano mialam aminopunjcje ..na cito.
Kto wierzący proszę o modlitwę. [emoji25][emoji22]

Trzymam kciuki żeby wszystko było Ok. Wzięłaś ta opcje przyspieszona wyniku czy będziesz musiała czekac dwa tygodnie? Rozumiem ze w usg było coś nie w porządku. Pierwsze prenatalne miałaś Ok? Nie odpowiadaj jeśli nie chcesz. Myślami jestem z Wami!!
 
reklama
To moj lekarz taki sam typ jak Twoj ja jestem na tyle glupia ze wstydze sie zapytac o to co mnie interesuje a potem siedze i mysle czy napewno wszystko ok. Moze zapomnial o tym lozysku nie mial przy sobie mojej karty moze je patrzyl a noc nie powiedział teraz moge tylko gdybac ☺
...
 
Ostatnia edycja:
Właśnie pierwszych nie miałam..lekarz ani słowem nie wspomniał..ja przegapiłam Bo wtedy plamilam ..bralam leki ,l4 itd.teraz ten lekarz zdziwiony strasznie..bo ja mam 40 lat .Z usg kilka rzeczy nieprawidłowych..Byłam od razu u innego (mam znajomego lekarza,który przyjmuje nad apteką)też sugerował Amino.
Mam mało czasu bo 20 +4,Nie wiem co ??jak wyjdzie najgorsze.

Nie mialas pierwszych prenatalnych badan??
 
Właśnie pierwszych nie miałam..lekarz ani słowem nie wspomniał..ja przegapiłam Bo wtedy plamilam ..bralam leki ,l4 itd.teraz ten lekarz zdziwiony strasznie..bo ja mam 40 lat .Z usg kilka rzeczy nieprawidłowych..Byłam od razu u innego (mam znajomego lekarza,który przyjmuje nad apteką)też sugerował Amino.
Mam mało czasu bo 20 +4,Nie wiem co ??jak wyjdzie najgorsze.
Trzeba być dobrej myśli też zmówię za Was zdrowaśke dzisiaj
 
Właśnie pierwszych nie miałam..lekarz ani słowem nie wspomniał..ja przegapiłam Bo wtedy plamilam ..bralam leki ,l4 itd.teraz ten lekarz zdziwiony strasznie..bo ja mam 40 lat .Z usg kilka rzeczy nieprawidłowych..Byłam od razu u innego (mam znajomego lekarza,który przyjmuje nad apteką)też sugerował Amino.
Mam mało czasu bo 20 +4,Nie wiem co ??jak wyjdzie najgorsze.

Teraz nie ma co roztrząsać co by było gdybys miała te pierwsze badanie. Najważniejszy będzie wynik teraz. To co z nim zrobisz to Twoja prywatna sprawa. Trudny okres przed Tobą. Jakbyś się chciała wygadać to tu jesteśmy.
 
Właśnie pierwszych nie miałam..lekarz ani słowem nie wspomniał..ja przegapiłam Bo wtedy plamilam ..bralam leki ,l4 itd.teraz ten lekarz zdziwiony strasznie..bo ja mam 40 lat .Z usg kilka rzeczy nieprawidłowych..Byłam od razu u innego (mam znajomego lekarza,który przyjmuje nad apteką)też sugerował Amino.
Mam mało czasu bo 20 +4,Nie wiem co ??jak wyjdzie najgorsze.
A co wyszyło nieprawidłowo (jeśli oczywiście chcesz pisać)? Nie daj się zwariować z powodu rocznika. Może warto skonsultować usg z innym specjalistą? Niektórzy lekarze wyrywają się z amnio przed szereg. Pomyśl na spokojnie, czy to badanie ma w Twoim przypadku na prawdę sens.
 
A co wyszyło nieprawidłowo (jeśli oczywiście chcesz pisać)? Nie daj się zwariować z powodu rocznika. Może warto skonsultować usg z innym specjalistą? Niektórzy lekarze wyrywają się z amnio przed szereg. Pomyśl na spokojnie, czy to badanie ma w Twoim przypadku na prawdę sens.

O ile dobrze zrozumiałam to amniopunkcja się już odbyła.
 
reklama
Cześć, czytam was od jakoś czasu, ale jakoś nie mogłam się przemóc, żeby do was napisać. Mam na imię Justyna, 30 lat, termin na 5.07.
Pisze do was z konkretnym pytanie czy któraś z Was ma założony szew okrezny na szyjce, albo miała w poprzednich ciazach i chce mnie jakoś wesprzeć na duchu, jak to przejść?
Od niedzieli mam taki szew, w piątek trafiłam do szpitala z rozwarcie 0.5 cm i szyjka 0.7 cm. W niedzielę niestety już było 1.5 cm rozwarcia i szyjka poniżej 0.5 cm i pęcherz płodowy w kanale dlatego podjęto decyzję ratująca ciążę o szwie i go założono. Na 100% będę leżeć już do końca ciąży, mogę jedynie wstawać do wc. Do lipca dużo czasu, jestem w stanie przeleżeć, bo to już moja 4 ciąża, a tylko jeden synek w domu, więc zrobię wszytko co trzeba, ale może ktoś ma tak samo, albo miał i powie czy się udało, jak minął czas, i czym sobie ten czas w łóżku zajmował.
 
Do góry