reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

USG połówkowe nie wiem czy coś jeszcze badają ja mam taką rozpiske;)
20190221_142653.jpg
 
reklama
Hej. Ja po wczorajszej wizycie polowkowej mam pewien niedosyt i zapisalam sie za tydzien na kolejne. Lekarz powiedzial ze wyglada na to ze wszystko w porzadku ale z tego co widze po zdjeciach nie sprawdzil przeziernosci karkowej kosci nosowej ani mojego lozyska nie wiem moze dlatego ze robil mi badanie na dyzurze w szpitalu moze mial jakos zly dzien ale przez godzine odezwal soe do mnie ze trzy razy jak pokazywal usta malego raczki i nozki pęcherz oraz serduszko.malutki wazy prawie 300gram
Skoro badanie trwało aż godzinę, to chyba wszystko Ci sprawdził. Na ile się orientuję, nie robi się zdjęć łożyska itp. Lekarz robi notatki a fotografie medyczne są tylko wtedy, gdy coś wymaga obserwacji.
 
Hej. Ja po wczorajszej wizycie polowkowej mam pewien niedosyt i zapisalam sie za tydzien na kolejne. Lekarz powiedzial ze wyglada na to ze wszystko w porzadku ale z tego co widze po zdjeciach nie sprawdzil przeziernosci karkowej kosci nosowej ani mojego lozyska nie wiem moze dlatego ze robil mi badanie na dyzurze w szpitalu moze mial jakos zly dzien ale przez godzine odezwal soe do mnie ze trzy razy jak pokazywal usta malego raczki i nozki pęcherz oraz serduszko.malutki wazy prawie 300gram
Myślę że wszystko jest w porządku - nie martw sie
 
Jest cicho bo większość przeniosła się na zamknięty. Były o tym rozmowy, były zapisy było wszystko.

Gratuluję córeczki
 
U nas 19tc. Kluseczka nadal jest dziewczynką (co nas cieszy) i waży 300 gr.
Wszystko w porządku z małą i łożyskiem na mięśniaku. Leży główką w dół.
Od ponad tygodnia czuję ruchy i czkawkę, głównie ok 22:00-23:00.

Co tu tak cicho? Zawsze dziesiątki stron a teraz tylko po kilka...
Super gratuluję:-) ja jeszcze nie czuje ruchów ale czekam cierpliwie:-)
 
U nas 19tc. Kluseczka nadal jest dziewczynką (co nas cieszy) i waży 300 gr.
Wszystko w porządku z małą i łożyskiem na mięśniaku. Leży główką w dół.
Od ponad tygodnia czuję ruchy i czkawkę, głównie ok 22:00-23:00.

Co tu tak cicho? Zawsze dziesiątki stron a teraz tylko po kilka...
Gratuluję [emoji813] Ładna waga już :)
 
Skoro badanie trwało aż godzinę, to chyba wszystko Ci sprawdził. Na ile się orientuję, nie robi się zdjęć łożyska itp. Lekarz robi notatki a fotografie medyczne są tylko wtedy, gdy coś wymaga obserwacji.

Ja wiem ze nie robi sie zdjec lozyska. On nawet nic nie wspomnial na temat lozyska, ostatnio kazal mi sie bardzo oszczedzac i duzo wypoczywac bo mam bardzo nisko lozysko i na przwdniej sciance a teraz nie powiedzial nic na ten temat tak samo o wodach plodowych , oczka i nosek chyba tez powinien mi pokazac.
 
reklama
U nas 19tc. Kluseczka nadal jest dziewczynką (co nas cieszy) i waży 300 gr.
Wszystko w porządku z małą i łożyskiem na mięśniaku. Leży główką w dół.
Od ponad tygodnia czuję ruchy i czkawkę, głównie ok 22:00-23:00.

Co tu tak cicho? Zawsze dziesiątki stron a teraz tylko po kilka...

Gratuluje☺
 
Do góry