reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Nie miałam szwu,ale dwie ostatnie ciąże skończyły się z pessarami. Zakładane w 30tc przy szyjce ok 21-22mm, dużo magnezu, no spy, buscopanu i donosilam obu chłopców do końca:)
Wszystkozajęte pessar się zakłada jak jest przynajmniej kilkanaście mm szyjki, jak już jest poniżej, to tylko szew, bo nie ma na co założyć pessaru
Musiałaś leżeć do końca ciąży, czy jak to wyglądało u Ciebie? Z leków mam magnez 3x2 tab i luteine 2x200 mg.
 
reklama
Witajcie kobietki!
Dziękuję też się bardzo cieszę że się udało i mam. Nadzieję że będzie tylko dobrze :)

Dla wyjaśnienia tak miałam być Lipcowka 2019 byłam od samego początku wątku i niestety było samoistnie poronienie.. Miałam napisać jeżeli będzie pozytywny test a jak już beta wyszła ok mogłam się pochwalić...
Wszystkim życzę spokojnych kolejnych miesięcy szczęśliwych porodów i zdrowych dzidziusiow.
Pozdrawiam❤️❤️❤️
 
Witajcie kobietki!
Dziękuję też się bardzo cieszę że się udało i mam. Nadzieję że będzie tylko dobrze :)

Dla wyjaśnienia tak miałam być Lipcowka 2019 byłam od samego początku wątku i niestety było samoistnie poronienie.. Miałam napisać jeżeli będzie pozytywny test a jak już beta wyszła ok mogłam się pochwalić...
Wszystkim życzę spokojnych kolejnych miesięcy szczęśliwych porodów i zdrowych dzidziusiow.
Pozdrawiam❤️❤️❤️
I my tobie życzymy już tylko samych dobrych wiadomości, nudnych 9 miesięcy ciąży i szybkiego bezbolesnego porodu :-) październik to fajny miesiąc na rodzenie dzieci :-) - wiem z doświadczenia:-)
 
Moliwa modlę się i trzymam za Was kciuki, nie zamartwiaj się zawczasu, bo nic to nie da, po wynikach okaże się, że tylko dużo strachu było. Myślami jestem z Tobą:)

Ynka współczuję konieczności leżenia, polecam stronę lubimyczytac.pl pomoże przy wyborze lektur. Jak nie mogłam spać w ciąży i potem przy karmieniu bardzo przydał się czytnik e-booków, a na chomikuj jest pełno książek :) będziesz najlepiej oczytaną mamą ;) czekam na Twoje wpisy!
 
Musiałaś leżeć do końca ciąży, czy jak to wyglądało u Ciebie? Z leków mam magnez 3x2 tab i luteine 2x200 mg.
Zalecony miałam tryb oszczędzający, a w praktyce prawie nie wychodziłam z domu, bo ciągle stawiał mi się brzuch. Żadnych spacerów, aktywności fizycznej, seksu, podnoszenia dzieci itp. aktywniej żyć zaczynałam w 36 TC. I o ile w drugiej ciąży mocniej się oszczędzałam, to w trzeciej miałam na stanie dwulatka, więc było ciężko, na szczęście pessar faktycznie pomógł. Wtedy szyjka zaczęła się skracać w 14tc. Teraz odpukac ostatnio na wizycie było jeszcze ok (29mm) ale bardzo tego pilnuje i nie szaleję
 
reklama
Moliwa Weź sobie dzisiaj wolne. Zrób sobie długi weekend, tylko spróbuj się zbyt nie stresować, pośpij, odpocznij. Nie czytaj internetow. A od poniedziałku do pracy - nie będziesz miała tyle czasu na myślenie. Spróbuj uwierzyć, ze będzie dobrze.
 
Do góry