reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U nas 19tc. Kluseczka nadal jest dziewczynką (co nas cieszy) i waży 300 gr.
Wszystko w porządku z małą i łożyskiem na mięśniaku. Leży główką w dół.
Od ponad tygodnia czuję ruchy i czkawkę, głównie ok 22:00-23:00.

Co tu tak cicho? Zawsze dziesiątki stron a teraz tylko po kilka...

Gratuluje córeczki!!
 
reklama
Ja wiem ze nie robi sie zdjec lozyska. On nawet nic nie wspomnial na temat lozyska, ostatnio kazal mi sie bardzo oszczedzac i duzo wypoczywac bo mam bardzo nisko lozysko i na przwdniej sciance a teraz nie powiedzial nic na ten temat tak samo o wodach plodowych , oczka i nosek chyba tez powinien mi pokazac.

Wiesz, niektórzy lekarze tak mają. Zostawiają informacje dla siebie jak jest ok.
Ja na przykład swojego o wszystko muszę sama wypytać... Ten typ tak ma. Też się niegdyś irytowałam takim podejściem. Teraz sama pytam o to, co jest dla mnie ważne. Dzis np o wagę, łożysko czy wszystko jest ok. Nawet przypominam o fotce. :)
 
Ja wiem ze nie robi sie zdjec lozyska. On nawet nic nie wspomnial na temat lozyska, ostatnio kazal mi sie bardzo oszczedzac i duzo wypoczywac bo mam bardzo nisko lozysko i na przwdniej sciance a teraz nie powiedzial nic na ten temat tak samo o wodach plodowych , oczka i nosek chyba tez powinien mi pokazac.
Zgadzam się z @netka. Niektórzy lekarze nie kwapią się do pokazywania czegoś, co jest wg nich w normie. To kwestia charakteru a nie umiejętności czy dokładności badania. I są to często najlepsi fachowcy. Po prostu skupieni na swojej pracy. Możesz trafić na gadułę, który nie ma o niczym pojęcia. Także ciesz się, że wszystko w porządku :)

@netka. Gratulacje :)
 
W szpitalu w ktorym leżałam żaden lekarz sam nie mowil co robi i co sprawdza. Na koncu tylko mowili ze wszystko ok. Jak chcesz coś wiedziec musisz spytac.

Mnie badajac jedyne co wyrzucil z siebie to to ze dziecko ka 280 gram. I ze wszystko ok i koniec badania.
 
Wiesz, niektórzy lekarze tak mają. Zostawiają informacje dla siebie jak jest ok.
Ja na przykład swojego o wszystko muszę sama wypytać... Ten typ tak ma. Też się niegdyś irytowałam takim podejściem. Teraz sama pytam o to, co jest dla mnie ważne. Dzis np o wagę, łożysko czy wszystko jest ok. Nawet przypominam o fotce. :)
To moj lekarz taki sam typ jak Twoj ja jestem na tyle glupia ze wstydze sie zapytac o to co mnie interesuje a potem siedze i mysle czy napewno wszystko ok. Moze zapomnial o tym lozysku nie mial przy sobie mojej karty moze je patrzyl a noc nie powiedział teraz moge tylko gdybac ☺
 
W szpitalu w ktorym leżałam żaden lekarz sam nie mowil co robi i co sprawdza. Na koncu tylko mowili ze wszystko ok. Jak chcesz coś wiedziec musisz spytac.

Mnie badajac jedyne co wyrzucil z siebie to to ze dziecko ka 280 gram. I ze wszystko ok i koniec badania.

Skoro tak piszecie to moze nie bede sie wyglupiala z kolejna wizyta i poczekam do 12.03 wtedy mam wizyte u swojego lekarza bedzie opisywal zdjecia to wtedy go wypytam o wszystko.
 
Hej.mialysmy razem mieć ,u mnie niestety niedobrze. Dziś o 7 rano mialam aminopunjcje ..na cito.
Kto wierzący proszę o modlitwę. [emoji25][emoji22]
Trzymamy kciuki.
Skoro tak piszecie to moze nie bede sie wyglupiala z kolejna wizyta i poczekam do 12.03 wtedy mam wizyte u swojego lekarza bedzie opisywal zdjecia to wtedy go wypytam o wszystko.
Jak masz wątpliwości chcesz cos jeszcze sprawdzić to idz i rób :)
 
reklama
Do góry