reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja sobie powiedziałam że po połówkowych 15 marca też rozpoczynam polowania bo później się zdziwie z wydatkami bo startuje od zera

Ja co prawda jeszcze nie jestem umówiona na polówkowe ale też okolo 15 marca mi wypaadnie sie umówić :) i wtedy również zaczynam wyprawkę (również od zera ) :)

Bylam dzis oddac krew do badań a teraz wcinam sniadanie i Was doczytuję :)
 
reklama
Haha dokładnie :) pocieszę Cię, w 30 tygodniu, ani w 35 tez nie odetchniesz [emoji23][emoji6]


Jaki tam mikrus. My tez w 14 centyle tylko nogi ma długie ponad normę [emoji55] Max tez takie miał i do dziś ma nieproporcjonalnie długie. Szkoda ze mi mój tato takich nie dał tylko na wnuki poszło [emoji6]
Mój ma nogi idealnie na 50centylu. W w porównaniu do głowy i brzuszka są długie bo te na 30 i 10.
Jeszcze pewnie wyrówna a i skoro lekarz nic nie mówi to jest git. Mniejsza głowe łatwiej wupchac [emoji23][emoji23]
Wybaczcie, ze nie odniose sie do Waszych wpisow .. choc ogromnie gratuluje udanych wizyt. Rosna nam te dzieciaki.

1. U mnie nadal grypa kroluje. Mlody juz tydzien siedzi a wczoraj znowu 39 w nocy bylo. Licze, ze to przez leki. Wczoraj skonczyl... Wiec mam nadzieję, ze teraz bedzie lepiej.
2. Moj L siedzi w domu z mlodym... I zamiast sam zdrowiec sypie sie coraz bardziej. Jak poslalam Go do lekarza to wrocil z ibuprofenem[emoji85][emoji85] normalnie jak z dzieckiem. Chyba Mu napisze na karteczce co ma powiedziec lekarzowi. Kaszle od Swiat Bozego Narodzenia. Szlag mnie trafi.
3. 18t3d... I dalej nic nie czuje.
4. Ogladalam tego bugaboo i to jest to, czego potrzebuje. Oczywiście awantura w domu bo to moja fanaberia.
5. Pozdrawiam z roboty- czytaj od 2 godzin szukam ciuchow ciazowych na lato na alie[emoji23][emoji23][emoji23]
6. Odnosnie zwierzakow... Ja bym jakies chciala, ale moj maz mowi, ze nie jestem na tyle odpowiedzialna. ... Dlatego zrobil mi drugie dziecko. Ot logika[emoji23][emoji23][emoji23]

Buziole i pozdrowienia
Rozwalił mnie ostatni punkt [emoji23] a co do wózka jak cena przystępna to bierz. Chłopa zawsze się ugada.
 
Ja co prawda jeszcze nie jestem umówiona na polówkowe ale też okolo 15 marca mi wypaadnie sie umówić :) i wtedy również zaczynam wyprawkę (również od zera ) :)

Bylam dzis oddac krew do badań a teraz wcinam sniadanie i Was doczytuję :)
Bo my jakoś bardzo podobnie idziemy z tygodniami
A ja niby dobrze się czuje ale jakaś jestem taka bez sensu brak pomysłu na obiad i na wszystko
 
Dziewczyny ratunku, macie jakies sprawdzone kosmetyki do twarzy ? Albo cos co wam pomoglo? Na codzien musze wrecz byc umalowana a niestety nic nie wyglada jak trzeba, wszystko sie utlenia, mam pole minowe na twarzy jak nigdy! Wysypalo mnie totalnie.. juz 3x zmienialam zawartosc kosmetycznki juz nie daje rady. Ewentualnie jak pozbyc sie wypryskow z twarzy zeby wygladac W MIARE. [emoji27]
Ja co prawda wyprysków normalnie mam bardzo mało ale używam na nie sudocrem - robią sie bledsze i przysychają - niestety to nie jest kosmetyk który nadaje sie pod makijaż :( wiecej nie pomogę bo tak szczerze to ja nawet maluję się raz na ruski rok :D
 
Dzień dobry!
Obudziłam się dziś o 6, bo mi się zachciało siusiu. Normalnie bym po ubikacji poszła spać dalej ale na szczęście przypomniałam sobie w porę, że muszę zanieść dzisiaj mocz do analizy. A przypomniałam sobie o tym dzięki "koszmarowi" nocnemu, podobnemu do tego @ada1989 Tak mi się realistycznie przyśniło, że zapomniałam o oddaniu moczu że aż sobie o nim przypomniałam :) Także nawet głupie ciążowe sny mogą się na coś przydać :-p @ada1989 pilnuj terminu swojego usg! :) No ale siusianie do słoiczka mnie już obudziło skutecznie. Wałkowałam się po łóżku do 7, potem ogranianie syna do szkoły, wizyta w labie, wizyta u ginki. Dopiero teraz usiadłam na tyłku. Zaraz Wam napiszę, co tam u mnie na wizycie. Póki co solidarne kciuki z innymi dzisiaj wizytującymi :)
 
Bo my jakoś bardzo podobnie idziemy z tygodniami
A ja niby dobrze się czuje ale jakaś jestem taka bez sensu brak pomysłu na obiad i na wszystko
Tak mamy chyba 3 dni róznicy :) mnie jeszcze okropne mdłości męczą ale juz wymiotuje raz na 2-3 dni więc juz lepiej. Z kolei ten brzuch teraz nie daje mi spokoju.

Jagódka powodzenia na wizycie

Papaulina dobrze, że już dzis lepiej :) moj synek miał problemy z poszerzeniami na oby nerkach - wykryto to na usg jeszcze w szpitalu ( na polówkowym było wszystko OK) więc podejrzewam jakie myśli siedzą w Twojej głowie. podobno problemy z cewką czy z nerkami częstsze są u chłopców i w przeważającej części same ustępują. Będzie dobrze :)
 
Wybaczcie, ze nie odniose sie do Waszych wpisow .. choc ogromnie gratuluje udanych wizyt. Rosna nam te dzieciaki.

1. U mnie nadal grypa kroluje. Mlody juz tydzien siedzi a wczoraj znowu 39 w nocy bylo. Licze, ze to przez leki. Wczoraj skonczyl... Wiec mam nadzieję, ze teraz bedzie lepiej.
2. Moj L siedzi w domu z mlodym... I zamiast sam zdrowiec sypie sie coraz bardziej. Jak poslalam Go do lekarza to wrocil z ibuprofenem[emoji85][emoji85] normalnie jak z dzieckiem. Chyba Mu napisze na karteczce co ma powiedziec lekarzowi. Kaszle od Swiat Bozego Narodzenia. Szlag mnie trafi.
3. 18t3d... I dalej nic nie czuje.
4. Ogladalam tego bugaboo i to jest to, czego potrzebuje. Oczywiście awantura w domu bo to moja fanaberia.
5. Pozdrawiam z roboty- czytaj od 2 godzin szukam ciuchow ciazowych na lato na alie[emoji23][emoji23][emoji23]
6. Odnosnie zwierzakow... Ja bym jakies chciala, ale moj maz mowi, ze nie jestem na tyle odpowiedzialna. ... Dlatego zrobil mi drugie dziecko. Ot logika[emoji23][emoji23][emoji23]

Buziole i pozdrowienia
Ostatni punkt rozłożył mnie na łopatki [emoji23][emoji23][emoji23]
Mi się dziś śniło że urodziłam córkę byliśmy z nią w domu i zapomniałam że trzeba jej dać jeść i wyłam bo jak mogłam nie karmić dziecka wyrodna matka :D masakra heh
Mnie się niedawno śniło że urodziłam córkę i zamiast się cieszyć to sprawdzałam ile włosków ma [emoji23]a tak serio to te sny takie realistyczne, dziś serio jak się przebudziłem to jeszcze chwilę miałam to w głowie
Dzień dobry!
Obudziłam się dziś o 6, bo mi się zachciało siusiu. Normalnie bym po ubikacji poszła spać dalej ale na szczęście przypomniałam sobie w porę, że muszę zanieść dzisiaj mocz do analizy. A przypomniałam sobie o tym dzięki "koszmarowi" nocnemu, podobnemu do tego @ada1989 Tak mi się realistycznie przyśniło, że zapomniałam o oddaniu moczu że aż sobie o nim przypomniałam :) Także nawet głupie ciążowe sny mogą się na coś przydać :-p @ada1989 pilnuj terminu swojego usg! :) No ale siusianie do słoiczka mnie już obudziło skutecznie. Wałkowałam się po łóżku do 7, potem ogranianie syna do szkoły, wizyta w labie, wizyta u ginki. Dopiero teraz usiadłam na tyłku. Zaraz Wam napiszę, co tam u mnie na wizycie. Póki co solidarne kciuki z innymi dzisiaj wizytującymi :)
Będę pilnować tej daty [emoji1] tylko jeszcze łaskawie mogliby mnie poinformować o której godz...we śnie była to 11:30, ciekawe czy się sprawdzi [emoji16]
 
Od wczoraj nie umiem wejść na forum przez tapatalka. Wrrr... :mad:
Jutro wizyta, tak się cieszę, a jednocześnie lekki stresik się pojawia. ;)


Dodałam wczoraj do koszyka kilka pierdół w aptece internetowej i już jest ponad 300 zł. o_O
 
reklama
Wybaczcie, ze nie odniose sie do Waszych wpisow .. choc ogromnie gratuluje udanych wizyt. Rosna nam te dzieciaki.

1. U mnie nadal grypa kroluje. Mlody juz tydzien siedzi a wczoraj znowu 39 w nocy bylo. Licze, ze to przez leki. Wczoraj skonczyl... Wiec mam nadzieję, ze teraz bedzie lepiej.
2. Moj L siedzi w domu z mlodym... I zamiast sam zdrowiec sypie sie coraz bardziej. Jak poslalam Go do lekarza to wrocil z ibuprofenem[emoji85][emoji85] normalnie jak z dzieckiem. Chyba Mu napisze na karteczce co ma powiedziec lekarzowi. Kaszle od Swiat Bozego Narodzenia. Szlag mnie trafi.
3. 18t3d... I dalej nic nie czuje.
4. Ogladalam tego bugaboo i to jest to, czego potrzebuje. Oczywiście awantura w domu bo to moja fanaberia.
5. Pozdrawiam z roboty- czytaj od 2 godzin szukam ciuchow ciazowych na lato na alie[emoji23][emoji23][emoji23]
6. Odnosnie zwierzakow... Ja bym jakies chciala, ale moj maz mowi, ze nie jestem na tyle odpowiedzialna. ... Dlatego zrobil mi drugie dziecko. Ot logika[emoji23][emoji23][emoji23]

Buziole i pozdrowienia
Punkt 6 wymiata :-)
Ja już po wizycie. Wszystko ok, mała rośnie. Aktualnie 23 cm i 349 gram. Ułożyła się niezbyt optymalnie wiec nie udało się zrobić ładnego zdjęcia ale większość rzeczy pomierzona a za dwa tygodnie i tak kolejne połówkowe usg wiec może będzie bardziej skłonna do współpracy. Łożysko na przedniej ścianie, dość nisko ale pewnie się jeszcze podciągnie tak jak w pierwszej ciąży. Następna wizyta za cztery tygodnie z krzywa cukrowa.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!!
Super, gratulacje, ale już duża dzidzia :-)

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty [emoji109]

U mnie dziś ciężka noc, nie spałam od 2 do 6-tej. A jak już w końcu usnęłam to śniło mi się, że leżę od kilku dni w szpitalu i, że zrobili mi usg i wyszło, że chłopak :-) Rano jak powiedziałam m, to mówię, no i śniło mi się, że Franek będzie... cisza po czym mówi... może być Franek :-) Jakaś nić porozumienia na froncie widoczna gdyby Zosia miała okazać się jednak chłopcem [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry