reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

U nas zawsze w niedziele zamknięte. W sumie to się już przyzwyczaiłam do tego, ale sporo to utrudnia. My oboje w tygodniu pracujemy dużo plus dojazdy, często gęsto tez w sobotę w pracy i o ile spożywcze rzeczy da się załatwić w tygodniu to zakupy np. wyprawkowe to było małe wyzwanie.

Ja o przemeblowaniu jeszcze nie myśle. Mieszkanie mamy teoretycznie duże ale jak to tutaj w zwyczaju dużo przestrzeni przeznaczono na salon a pokoje takie sobie. Na razie maluch będzie z nami w dostawce a potem chyba dołożę łóżeczko do pokoju córki i jakoś będzie. Mamy co prawda jeszcze jeden pokój tzw. gościnny ale po pierwsze często nam się przydaje bo przez to ze mieszkamy zagranica często wpada ktoś z rodziny w odwiedziny, po drugie dopiero co ten pokój urządzałam[emoji19]. Tak sobie myśle, że z dwa/trzy lata pomieszkają razem w jednym pokoju a potem się będziemy zastanawiać. Muszę tylko zaplanować gdzie jakaś dodatkowa komoda na ciuchy. Moja jedyna obawa jest taka czy naucza się obie zasypiać wspólnie w jednym pokoju, w sensie jak to technicznie rozwiąże bo różnica to będzie niecałe dwa lata. Po przejściach z pierwsza trochę się boje, że druga tez będzie kiepsko spac[emoji20]
 
reklama
[emoji23] ja właśnie obżarta ciastem od mamy wróciłam z całym pudłem słoików ogórków. A ogórkowa jutro [emoji23] To chyba jakaś telepatia [emoji848]
 
A ja mam za to przez was ochotę na kapustę kiszoną[emoji44] trzeba będzie jutro skoczyć do sklepu [emoji23]
 
Wiecie,że nigdy w źyciu nie kupowałam ogórków w słoiku w sklepie, nie mam pojęcia nawet jak smakuja
 
Dziewczyny dostałam zgłoszenia od następujących osób: AsiaGJ, renisus, o.nasia, PaskuPaska, Paula03, Never_Give_Up, .Mon., findmysky, Justys9031, Martkaaa5, karolaaa93, lady24na7, paulina_aa, Janka86, D1407, HaTo, Wyjątkowa Marta, natka_z, Ons, kasiaaa_k89, *PaMinka, plastulinka, AjahiS, Aguu, marta86(koniczynka), Lovz, wszystkozajete, ada1989, Karolina.DE, Misty29, Ennis92, Dorka88, Traszka07, Althea, myslniczek, Papaulina, julianign, XjagodaX, slodkatrojeczka, malina2312, .jagódka. Jeśli ktoś jeszcze ma zamiar się zgłosić to proszę max do 21. Potem wysyłam wiadomość do Administracji.
 
reklama
Anemia? Jak wyniki krwi ostatnie? Ciśnienie w normie masz?



Mam to samo. Ani reklamy z bobaskami ani nic w ten deseń mnie nie rusza.

Ennis w PL niedziele niehandlowe, a protestantów jak na lekarstwo ;)
Gdyby była nie handlowa to spoko. Ale jest jak jest bo protestanci sobie wymyślili że w niedzielę to do kościoła a nie do sklepu i ma byz zakaz dla wszystkich [emoji849] gdyby to było na innym tle niż religijnym to ludzie by to przyjęli.
 
Do góry