reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Brzmi jakbys miala ogromiasty dom. U nas sypialnia jest cala praktycznie zabudowana. Trzymamy wiec wszystko ubrania u nas, a wczoraj jedna szafe juz zwolnilam i przygotowalam na ubranka malego.
Za duzo zrobilam i brzuch mnie bolal i mialam sluz podbarwiony. Stwierdzam ze bylabym idealna ksiezniczka, ktora w ciazy ma tylko ladnie wygladac [emoji23] Chociaz chwilami do ladnego wygladu mi daleko.
U nas sprztanie L ogarnia, tak jak i w pierwszej ciazy. Co prawda jest to chlopskie sprztanie, ale zawsze cos. Ja przymykam oko na wiele rzeczy, jeszcze kilka miesiecy i sama wszystko ogarne.
Ze spraw logistycznych, my mamy 3 pokoje i maly dostanie wlasny. Jeszcze jakby byla dziewczynka, te 5 lat roznicy moze by nie przeszkadzalo. Julka chce byc z mlodym, ale dobrze wiemy ze jej sie odmieni. Pokoju jednak nie uzadzamy, nie wiemy czy tu zostaniemy. A jak zostaniemy, to mysle ze ogarnieny temat ok 6 miesiaca zycia. A mozesz jesc kapuste kiszona czy ogorki? Moze jako dodatek na obiad by Ci troche pomogl. Ja ryzu nawet brazowego nie moge, a wczoraj okzalo sie ze kaszy tez nie. Kwasnie dodatki mi bardzo pomagaja, no i po tygodniu, dwoch juz inaczej sie czuje.
Aaa ja mocz mam zawsze czysty, jedyne co to mialam bialko. Naszczescie nie zdazylo mi nerek rozwalic. Ostatnio mialam mocz czysciutki, czyli dieta dziala.
Pamietaj tez ze lepiej piec w piekarniku niz na patelni.
Wlasnie, ja jako "biegacz" opieralam sie glownie na weglowodanach. Szczegolnie w pazdzierniku, kiedy szykowalam sie na polmaraton. I ich zmiejszenie bylo dla mnie katorga, serio. Jestem uzalezniona od makaronu spaggetii, duszonego warzywami. [emoji39] Teraz to.sobie moge zjesc same duszone warzywa [emoji22]
4 pokoje kuchnia łazienka korytarz z szafą:-) na wymiar (zresztą wszystkie meble mam robione na wymiar że względu na skosy na poddaszu ale i chęć zagospodarowania maksymalnie przestrzeni) nie takie duże to moje mieszkanie ale każdy znajdzie dla siebie jakiś kąt:-)
 
reklama
Dziewczyny dostałam zgłoszenia od następujących osób: AsiaGJ, renisus, o.nasia, PaskuPaska, Paula03, Never_Give_Up, .Mon., findmysky, Justys9031, Martkaaa5, karolaaa93, lady24na7, paulina_aa, Janka86, D1407, HaTo, Wyjątkowa Marta, natka_z, Ons, kasiaaa_k89, *PaMinka, plastulinka, AjahiS, Aguu, marta86(koniczynka), Lovz, wszystkozajete, ada1989, Karolina.DE, Misty29, Ennis92, Dorka88, Traszka07, Althea, myslniczek, Papaulina, julianign, XjagodaX, slodkatrojeczka, malina2312, .jagódka. Jeśli ktoś jeszcze ma zamiar się zgłosić to proszę max do 21. Potem wysyłam wiadomość do Administracji.

Cześć dziewczyny!
Mam na imię Daria, pochodzę z Bydgoszczy i spodziewam się pierwszego dziecka. Niedawno dołączyłam na forum i jest to dla mnie cenne źródło informacji. Sama jeszcze się zbytnio nie udzielam, bo takie aktywności w Internecie nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że na zamkniętym będę miała mniejsze opory. Także jeśli jeszcze można to proszę mnie również dopisać.

Pozdrawiam i miłego wieczoru Wszystkim!
 
Widzę że ogórki na tapecie. Ja też wcinam dużo i często :) a dziś mi się tak żurku nagle zachciało że jutro muszę iść do sklepu i zrobić.

Było też o remontach i przemeblowaniach... U nas w sypialni większą część pokoju zajmuje łóżko. Tak nam się szafa i komody zgrały że pasują idealnie i na styk się je otwiera. Na nic innego nie ma miejsca a chciałabym tam kołyskę włożyć na pierwsze miesiące. Na razie pomysł jest taki że przesuniemy łóżko w jedną stronę i albo zablokujemy sobie całkowicie dostęp do komód albo do szafy. Trwa dyskusja co będzie mniej potrzebne :D Później chciałabym żeby dzieciaki spały razem w pokoju. Dwa łóżeczka na tą chwilę się zmieszczą ale gorzej z miejscami na przechowywanie bo jedna szafa i jedna komoda tego wszystkiego nie pomieści. A co później jak dojdą biurka itp.. Mąż od razu powiedział że sypialni nie odda więc nie wiem co zrobimy. Zaczynam żałować że nie kupiliśmy czteropokojowego mieszkania.
 
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Daria, pochodzę z Bydgoszczy i spodziewam się pierwszego dziecka. Niedawno dołączyłam na forum i jest to dla mnie cenne źródło informacji. Sama jeszcze się zbytnio nie udzielam, bo takie aktywności w Internecie nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że na zamkniętym będę miała mniejsze opory. Także jeśli jeszcze można to proszę mnie również dopisać.

Pozdrawiam i miłego wieczoru Wszystkim!
Witamy ;)
 
Eh ogórki:-D w ciąży z synem jadłam cały czas teraz nie bardzo mi podchodzą ale jak są to zjem :-) mama zrobiła coś około 200 słoików z naszych ogórków więc można śmiało jeść A i moje dzieci uwielbiają.

Dobra dziewczyny wzięłam nospe. Uparta jestem mam nadzieję że do piątku nic się nie podzieje. Mam wtedy wizytę. Nie boli cały czas ale tak partiami. Raz mocniej A raz w ogóle. Już zglupialam totalnie :-(
 
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Daria, pochodzę z Bydgoszczy i spodziewam się pierwszego dziecka. Niedawno dołączyłam na forum i jest to dla mnie cenne źródło informacji. Sama jeszcze się zbytnio nie udzielam, bo takie aktywności w Internecie nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że na zamkniętym będę miała mniejsze opory. Także jeśli jeszcze można to proszę mnie również dopisać.

Pozdrawiam i miłego wieczoru Wszystkim!
Witaj :-)
 
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Daria, pochodzę z Bydgoszczy i spodziewam się pierwszego dziecka. Niedawno dołączyłam na forum i jest to dla mnie cenne źródło informacji. Sama jeszcze się zbytnio nie udzielam, bo takie aktywności w Internecie nigdy nie były moją mocną stroną, ale myślę, że na zamkniętym będę miała mniejsze opory. Także jeśli jeszcze można to proszę mnie również dopisać.

Pozdrawiam i miłego wieczoru Wszystkim!
Napisz na priv bo tu mi ucieknie
 
reklama
Znowu mam kaca. Tym razem po kolacji. Zjadłam kromke chleba razowego z chudziutką szynką...
Chyba sobie jakąś książkę dziś do łóżka przytulę. Dzieciaki poszly sie polozyc, maluch w brzuchu dokazuje... Nudze sie ;)
 
Do góry