reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
My mamy ze swojej działki, sama zbierałam:) na wodzie z własnej studni robimy:) koper i chrzan też mamy swój [emoji7] mój kochany sp.dziadek kupił te działkę jak miałam 6 lat i teraz tata wszystkiego dogląda weekendowo, ja jak jestem, to też coś tam dlubie przy warzywach i owocach. Już nie mogę doczekać się truskawek prosto z krzaka i czereśni z drzewa. Półtoraroczny Wiktor sam podchodził do krzaków malin i sobie zbierał:) raj tam mamy:)

Serio lepiej nie wchodzić na to forum. Teraz mi się chce ogórków małosolnych a gdzie ja takie znajdę w niedziele wieczorem?? I do tego kanapka z pasztetem mogłaby byc[emoji39][emoji39]
 
Serio lepiej nie wchodzić na to forum. Teraz mi się chce ogórków małosolnych a gdzie ja takie znajdę w niedziele wieczorem?? I do tego kanapka z pasztetem mogłaby byc[emoji39][emoji39]
A wy znowu o pasztetach jak u mnie wszystko zamknięte bo "protestanty"
 
Ja mam właśnie takie pytanie, bo od jakiegoś tygodnia głównie rano po śniadaniu kręci mi się w głowie i słabo mi się robi i już zaczynam się martwić i zastanawiać o co może chodzić? Macie jakieś pomysły? We wtorek pójdę na badania a wizytę mam 19 lutego ale jakoś nie daje mi to spokoju.

Anemia? Jak wyniki krwi ostatnie? Ciśnienie w normie masz?

Nie. W ogóle mnie cudze dzieci nie ruszają [emoji85] taka nieczuła jestem [emoji39] czasem aż mi głupio, bo jak komuś bliskiemu rodzi się dziecko, to ciężko mi z siebie wykrzesać jakieś rozczulenie;) no dziecko jak dziecko [emoji1745]

Mam to samo. Ani reklamy z bobaskami ani nic w ten deseń mnie nie rusza.

Ennis w PL niedziele niehandlowe, a protestantów jak na lekarstwo ;)
 
U mnie dziś tradycyjny polski obiadek, rosół i schabowy :-)

Odwiedziła mnie mama i brat z rodzinką i jakoś tak od razu milej niedziela zleciała. M w pracy do 20-tej.
Też zastanawiam się nad logistyką, gdzie łóżeczko, przewijak, ubranka maluszka. Wiem tylko, że w ciągu maks 3 lat musimy górę wykończyć, bo na dole mamy tylko swoją sypialnię, trzeba będzie ją przenieść na górę i na górze zrobić też pokoik maluszka, a ten na dole zostanie jako gościnny.

I pasztet i ogórek kiszony swojej roboty jest, czas na kanapkę [emoji39]
 
reklama
W sumie nie pamiętam jak długo znajoma musiała mierzyć ale ona na co dzień nie jadła dużo węglowodanów a wg jakichś badań taki jednorazowy szok glukozowy może dać niemiarodajny wynik. I nie zgodziła się na obciążenie więc lekarz przystał na indywidualne rozwiązanie. Ale ona położna może dlatego lekarz był przychylny :p
@Ons skad taka myśl? :D
Tak pomyślałam Twoje rady zawsze wyglądają bardzo fachowo może z doświadczenia piszesz jakoś mi tak pasowało:)pomyliłam się?
 
Do góry