reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Jak daleko macie sąsiadów którzy maja dzieci z którymi wasze by mogły się pobawić ?

My mieszkamy troszkę w izolacji , mamy około 1km do najbliższych sąsiadów ale ogólnie to i tak są sami starsi ludzie w około nas. I ostatnio Zaczęłam się Zastanawiać czy nasz maluszek nie będzie samotny przez to ze nie będzie mieć żadnych dzieci wokoło. Ja się wychowałam w bloku może z tad te dziwne rozkminy

W okolicy nie ma nikogo. No chyba, ze sarny, łosie, króliki itp [emoji23] dworek jest w środku lasu a i sam teren ma 8 hektarów, wiec jesteśmy tu sami. Co mnie w ogóle nie martwi, bo sa znajomi z dziećmi, przedszkola... my bardzo dużo podróżujemy wiec dziecko będzie raczej kontaktowe. Ja jestem urodziny mieszczuch, całe życie w centrum stolicy i bardzo się cieszę, ze drugie dziecko nie będzie skazane na przypadkowe znajomosci. No a w szkole to juz bedą zajęcia pozalekcyjne, najlepiej sportowe. Tam będzie mieć swoją paczkę. Mi i mężowi to akurat bardzo odpowiada [emoji4]

Max miał trochę problem, bo ze starego Mokotowa i kamienicy przy starym kinie Moskwa wylądował gdzie wylądował... ale on nie mial na podwórku kolegów, bo po szkole od razu na treningi. Na murawie pierwsze kroki postawił w wieku 3 lat. I tak się to ciągnie. Tam ma swoich przyjaciół a w weekendy często widujemy się z dzieciakami i rodzicami i gdzieś jedziemy. Z reszta, w weekendy tez gra.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. My dziś z małą byłyśmy na szybkich zakupach, później ogarnęłam pomidorowke na obiad. Sąsiadka zrobi mi pizze. Później mała poszła spać a ja razem z nią. Ostatnio to taka nasza rutyna że spimy w południe razem. Jednak mądra ja przed spaniem zjadłam sb 3 małe rogaliki 7days i tym sposobem mecze się z mdlosciami. Ja nwm zły mnie chyba pokusił.
 
Hej. Byłam dziś na pierwszej wizycie w końcu na nfz w poradni patologii ciąży - 15w3d to mają tempo ;) Od dwóch dni boli mnie podbrzusze i latam sikać co pół godziny no godzinę maks, wczoraj zrobiłam badanie moczu i wyszły liczne bakterie to miałam nadzieję na jakieś zbadanie dziś a lekarz tylko brzuch z wierzchu obmacał i kazał żurawinę trochę pojeść. A następna wizyta dopiero 28 luty... Jeszcze mi na wizycie ciśnienie wyszło o 148/99 to dostałam przykaz mierzyć 4 razy dziennie i jak dalej będzie wysokie to brać leki 3 razy dziennie. Nie wiem czy się do swojego lekarza gdzie chodzę prywatnie nie wybrać wcześniej, żeby to wszystko skontrolował, bo wizytę u niego mam dopiero za tydzień.
 
Hej. Byłam dziś na pierwszej wizycie w końcu na nfz w poradni patologii ciąży - 15w3d to mają tempo ;) Od dwóch dni boli mnie podbrzusze i latam sikać co pół godziny no godzinę maks, wczoraj zrobiłam badanie moczu i wyszły liczne bakterie to miałam nadzieję na jakieś zbadanie dziś a lekarz tylko brzuch z wierzchu obmacał i kazał żurawinę trochę pojeść. A następna wizyta dopiero 28 luty... Jeszcze mi na wizycie ciśnienie wyszło o 148/99 to dostałam przykaz mierzyć 4 razy dziennie i jak dalej będzie wysokie to brać leki 3 razy dziennie. Nie wiem czy się do swojego lekarza gdzie chodzę prywatnie nie wybrać wcześniej, żeby to wszystko skontrolował, bo wizytę u niego mam dopiero za tydzień.
Zrób posiew moczu, akurat na wizytę będziesz miała
 
Zrób posiew moczu, akurat na wizytę będziesz miała
Jutro rano zaniosę i mam nadzieję, że nic więcej mi z tego nie wyjdzie. Całą pierwszą ciążę też łapałam co chwilę infekcje i ostatecznie były problemy z łożyskiem i poród w 32tc i dziecko dużo za małe przez to, dlatego dzisiaj tak mnie ruszyło takie olewcze podejście lekarza.
 
Rety, padam na twarz. Jestem totalnie rozkojarzona, nie mam pojęcia ile dam rade pracować z taką galaretą zamiast mózgu.
 
Kuwa pasztet mniam [emoji39] a ja sama w domu z młodą ;( znowu coś choruje wrrr ... Albo kanapeczki z boczkiem i musztardą oojezuuu aż głodna jestem ;( muszę wytrzymać do jutra aż stary wróci z pracy ;(
 
Witam, jesten tu nowa ;)
Dziś nudząc się w domu trafiłam na forum. Termin mamy wedlug mc. Na 16.07 wedlug usg 10.07.
To pierwsza moja ciąża znoszę ją całkiem nieźle poza bezsennoscia w nocy. I od lat mam problemy w kręgosłupem szyjnym więc teraz walczymy z bólem bez używania leków ;)
 
reklama
Kasa w kopercie? Skoro to chrzest to dałabym pieniądze zdecydowanie. Jeśli koniecznie chcesz cos kupić, to może jakis stolik edukacyjny? Basen z piłeczkami?
 
Do góry