reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja też już po wizycie:) Nasz mały człowieczek ma już 5 cm i fika koziołki:) byłam u innego lekarza na USG, który stwierdził, ze błędem mojego lekarza prowadzącego było niepoinformowanie mnie o możliwości wykonania testu PAPPA. Wystawil mi skierowanie mowiac, że to ostatni dzwonek ( jestem w 12 tyg). Już sama nie wiem czy robić czy dać spokój.
 
reklama
Hej dziewczyny. Cudowne dzidziusie:) Ja wizytę mam 4 stycznia dopiero :( to już będzie 13 tydzień . Jak tam wasza waga? Ja mam 3 kg na plusie. Ciągle mam ochotę na nowe rzeczy, ciągle na coś innego. Nie wiem już co mam jeść. Mdli mnie tylko z rana przez chwilkę potem jest w miarę ok. Bóle głowy ustały :D
 
Ja też już po wizycie:) Nasz mały człowieczek ma już 5 cm i fika koziołki:) byłam u innego lekarza na USG, który stwierdził, ze błędem mojego lekarza prowadzącego było niepoinformowanie mnie o możliwości wykonania testu PAPPA. Wystawil mi skierowanie mowiac, że to ostatni dzwonek ( jestem w 12 tyg). Już sama nie wiem czy robić czy dać spokój.
Coś jest wskazaniem do tego testu czy dla samej siebie chcesz zrobić ?
 
Hej dziewczyny. Cudowne dzidziusie:) Ja wizytę mam 4 stycznia dopiero :( to już będzie 13 tydzień . Jak tam wasza waga? Ja mam 3 kg na plusie. Ciągle mam ochotę na nowe rzeczy, ciągle na coś innego. Nie wiem już co mam jeść. Mdli mnie tylko z rana przez chwilkę potem jest w miarę ok. Bóle głowy ustały :D
U mnie też parę kg na plusie ale tylko dlatego że nie ćwiczę a znam swoj organizm i wiedziałam że tak będzie dlatego wyciągnęłam z piwnicy rowerek stacjonarny, spaceruje z psem żeby troszkę się poruszać
 
Hej dziewczyny. Cudowne dzidziusie:) Ja wizytę mam 4 stycznia dopiero :( to już będzie 13 tydzień . Jak tam wasza waga? Ja mam 3 kg na plusie. Ciągle mam ochotę na nowe rzeczy, ciągle na coś innego. Nie wiem już co mam jeść. Mdli mnie tylko z rana przez chwilkę potem jest w miarę ok. Bóle głowy ustały :D
Mi przybyło 40 dag, początkowo przez jakiś czas miałam mdłości, teraz z rana pije wodę z imbirem i cytryną i jest spokój. Kolejna wizyta 8 stycznia, do tego czasu dalej brać 2 tabletki duphastonu.
 
U mnie też parę kg na plusie ale tylko dlatego że nie ćwiczę a znam swoj organizm i wiedziałam że tak będzie dlatego wyciągnęłam z piwnicy rowerek stacjonarny, spaceruje z psem żeby troszkę się poruszać
Mi lekarz powiedział żeby nie jeździć na rowerze nawet stacjonarnym. Lekkie ćwiczenia na stojąco i leżąc ale bez ćwiczeń mięśni brzucha.
 
reklama
Do góry