reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja nie mam żadnych przeczuć, co do płci. W żadnej ciąży nie miałam. A imiona mamy już wybrane. Natalia lub Tomek :-).
Dobrze, że już weekend! [emoji173]️
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj w nocy odebrałam moj wynik TSH i niestety okazało się, ze prawie nie spadło. 10 dni temu podniosłam dawkę z 25 na 50, a wynik miałam 5,10. Na dzień dzisiejszy wynik to 4,88. Wiem, ze dość mały odstęp między badaniami, ale w poniedziałek mam wizytę u ginekologa i chciałam mieć aktualny wynik ze sobą. Myślicie, ze będzie chciał jeszcze bardziej zwiększyć mi dawkę? Czy to normalne tempo spadku ? Troche sie denerwuje, ze tak wolno to idzie. Chcialam w 2 trymest wejsc juz z uregulowanym TSH.
 
Cześć dziewczyny. Jestem nowa. Czy mogę do was dołączyć. Termin mam na 12.07.19. Obecnie jestem 10tyg. i 1dzień. Jest to moja trzecia ciąża,mam już dwie córki 17 i 7 lat. Na zwolnieniu jestem od początku ciąży. Mam gorsze i lepsze dni. Ogólnie to w tej ciąży czuję się najgorzej.
Cześć :)
@Konwalia90 unikaj kotów, kuwwet piaskownic osiedlowych i generalnie grzebania w ziemi. Powinno być ok :)
 
Dziewczyny, wczoraj w nocy odebrałam moj wynik TSH i niestety okazało się, ze prawie nie spadło. 10 dni temu podniosłam dawkę z 25 na 50, a wynik miałam 5,10. Na dzień dzisiejszy wynik to 4,88. Wiem, ze dość mały odstęp między badaniami, ale w poniedziałek mam wizytę u ginekologa i chciałam mieć aktualny wynik ze sobą. Myślicie, ze będzie chciał jeszcze bardziej zwiększyć mi dawkę? Czy to normalne tempo spadku ? Troche sie denerwuje, ze tak wolno to idzie. Chcialam w 2 trymest wejsc juz z uregulowanym TSH.

Około 3 tyg potrzeba po zmianie dawki do efektu.
 
Cześć :)
@Konwalia90 unikaj kotów, kuwwet piaskownic osiedlowych i generalnie grzebania w ziemi. Powinno być ok :)
Unikać kotów? Kot domowy nie jest nosicielem bakterii- pod warunkiem, że jest nie wychodzący i nie karmi się go surowym mięsem. Aby zarazić się od kota należałoby sprzątać kuwetę bez zachowania zasad higieny, a same odchody musiałby poleżeć tam 2-3 dni, żeby cysty zaczęły się namnażać. Czytałam o tym naprawdę dużo, poza tym rozmawiałam z lekarzami i najczęściej do zarażenia dochodzi jedząc mięso, które nie przeszło odpowiedniej obróbki termicznej i przez zjedzenie nieumytych warzyw/owoców.
Myślmy pozytywnie, zachowujmy zasady higieny i wszystkie przejdziemy gładko przez te kilka najbliższych miesięcy :)
 
Dzięki za uspokojenie ;)
Ja mam kota wychodzącego i łownego. Ale jakos bardziej niz kota boje sie miesa ;)
Ja mm dwa koty które swego czasu wychodziły a teraz za zimno. Partner sprząta kuwety. Ja myje ręce po zabawie i głaskaniu, nie daje się lizać po twarzy. Są szczepione i odrobaczone. Nic więcej zrobić nie mogę. A na Toxo nie chorowalam.
 
Cześć dziewczyny. Jak dzisiaj u was samopoczucie. Bo ja wkońcu całą noc spałam i jestem wypoczęta.Dawno tak dobrze się nie czułam. Ale nie będę chwalić dnia przed zachodem słońca bo do wieczora wszystko może się zmienić.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem nowa. Czy mogę do was dołączyć. Termin mam na 12.07.19. Obecnie jestem 10tyg. i 1dzień. Jest to moja trzecia ciąża,mam już dwie córki 17 i 7 lat. Na zwolnieniu jestem od początku ciąży. Mam gorsze i lepsze dni. Ogólnie to w tej ciąży czuję się najgorzej.
Witaj :)
Też mam termin na 12.07!
Jakbyś się miała męczyć w pracy to dobrze że masz zwolnienie od początku! :)
 
Do góry