reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

U mnie też wymyślają takie imiona ,że mi wogóle nie o pasują. Zdecydowałam że chłopiec to będzie Dawidek a dziewczynka Martynka lub Łucja.
Oo czyli ktoś myśli jeszcze o Łucji :-) my co do imienia dla dziewczynki jesteśmy zgodni z mężem A dzieci się przekona :-) dla chłopca mojemu mężowi nie podoba się imie które podoba się mi :-) I tu biedak ma problem :-D
 
reklama
Oo czyli ktoś myśli jeszcze o Łucji :-) my co do imienia dla dziewczynki jesteśmy zgodni z mężem A dzieci się przekona :-) dla chłopca mojemu mężowi nie podoba się imie które podoba się mi :-) I tu biedak ma problem :-D
Tez bym chciala Łucje, ale tu bylalby Lucja a co gorsze Lucy. Dlatego jak w przypadku Julii musi byc prosto w obu jezykach i bedzie Helena. No chyba ze chlopak, to bedzie wojna [emoji849]
 
O rany a ja chyba nie mam przeczuć:baffled: Marzymy o dziewczynce i my i dziadkowie i najbliższa rodzina ponieważ u mojego rodzeństwa i mojego męża sami chłopcy i zero dziewczynki :-D. Nie wiem czemu ale ciągle myślę że nie mamy szans na dziewczynkę i że będzie chłopak.
Imię dla dziewczynki jest A dla chłopca te co mi się podobają to już w rodzinie są. :zawstydzona/y:
 
Tez bym chciala Łucje, ale tu bylalby Lucja a co gorsze Lucy. Dlatego jak w przypadku Julii musi byc prosto w obu jezykach i bedzie Helena. No chyba ze chlopak, to bedzie wojna [emoji849]
U nas Milena miała być Łucja ale to najbliższej rodzinie męża maja Łucje i nie chcieliśmy powtarzać. Wiec Milena na drugie ma Łucja. Uwielbiam to imię. Zresztą tak samo podoba mi się Anastazja i Rozalia. Niestety mąż mojego zdania nie podziela [emoji848]
 
O rany a ja chyba nie mam przeczuć:baffled: Marzymy o dziewczynce i my i dziadkowie i najbliższa rodzina ponieważ u mojego rodzeństwa i mojego męża sami chłopcy i zero dziewczynki :-D. Nie wiem czemu ale ciągle myślę że nie mamy szans na dziewczynkę i że będzie chłopak.
Imię dla dziewczynki jest A dla chłopca te co mi się podobają to już w rodzinie są. :zawstydzona/y:
U mnie w rodzinie też tak jest ze kuzyn ma. Na imię Paweł i drugiego kuzyna syn też jest Paweł i jest dwóch w rodzinie o tym samym imieniu i nazwisku ;)
 
U mnie w rodzinie też tak jest ze kuzyn ma. Na imię Paweł i drugiego kuzyna syn też jest Paweł i jest dwóch w rodzinie o tym samym imieniu i nazwisku ;)
U nas jest kilka osob o tych samych imionach i nazwiskach ale głównie przez zmianę nazwiska po ślubie ;) plus część ma jeszcze panieńskie więc mają te same do czasu ;)
 
reklama
Ja początkowo miałam przeczucie na dziewczynkę a teraz coraz częściej myślę i mówię jak i chłopaku, mam nadzieję że tak już pozostanie :D

Ledwo na oczy patrzę, czas spać, tym bardziej, że jutro od rana badania tak więc spokojnych nocek dla wszystkich!
 
Do góry