reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Bo ja mam wszystko porozpychane już i zawsze od 12 TC juz było widać;) teraz 8tc i wieczorem faktycznie brzuch jest duży,ale rano wygląda to w miarę normalnie. Ja mam bardzo wysoko macicę, to też może.byc przyczyną tego,że widać szybko
No niby u mnie trzecia ciąża ale w drugiej w 8 tygodniu już miałam brzuszek a teraz dupa :)
 
reklama
Do dziewczyn które jedzą pomidory - to bardzo dobrze. Mi ostatnio ginekolog powiedziala ze wymioty w ciąży powoduja spadek potasu w organizmie a niski poziom potasu powoduje wymioty i tak w kółko ;) powiedziala zebym starała sie jeść pomidory albo pić sok. No i tak pije od tygodnia codziennie szklankę soku pomidorowego ;) i faktyvznie troche lepiej sie czuje ale nie wiem czy przez to czy przez wkroczenie w 12 tydzień czy przez odstawienie duphastonu ;)
 
Do dziewczyn które jedzą pomidory - to bardzo dobrze. Mi ostatnio ginekolog powiedziala ze wymioty w ciąży powoduja spadek potasu w organizmie a niski poziom potasu powoduje wymioty i tak w kółko ;) powiedziala zebym starała sie jeść pomidory albo pić sok. No i tak pije od tygodnia codziennie szklankę soku pomidorowego ;) i faktyvznie troche lepiej sie czuje ale nie wiem czy przez to czy przez wkroczenie w 12 tydzień czy przez odstawienie duphastonu ;)
Ja wkraczam w 12 tydzień w niedzielę ale póki co nic nie zapowiada poprawy. Może jest tak, że organizm sam domaga się tego, czego mu brak :)
 
Dziewczyny, może któraś z Was bierze Prenatal Uno i bedzie potrzebowała 15 kapsułek nim stuknie 12 tygodni? Bo kupiłam nowe opakowanie a zjem jeszcze tylko 9 kapsułek. I cały listek mi zostanie, żal wyrzucić. A tak mogę wysłać pocztą :)
 
Dzień dobry mamusie :*

Tabsa wzięta na noc i jak na razie nie jest zle , ale zapewne nie będzie to trwać długo ...
Wczoraj od 14.00 już umieralam...
Jednak mimo wszelkiego odrzucenia do wody z cytryną i imbirem , postanowiłam zakupić imbir i wypróbować ...
Pierwszy kubek ledwo wypiłam jednak mimo niezbyt błogiego smaku każdy łyk na chwilę uspokajal moje odruchy wymiotne.
Nie wspomnę drogi do sklepu gdzie modlilam się o nie stracenie przytomności albo nie zrobienia pięknego wymiocinowego pejzażu ...
Do niczego się nie nadaje w tej ciąży , czuje sie jak wyjęta z życia .
Jak więzień własnego samopoczucia odliczajacy dni do końca odsiadki...

Co do brzucha , ja mam taki jaki miałam koło 4 miesiąca w poprzedniej ciąży .
W pierwszej ciąży pamiętam że widać zaczęło być koło 7mc :) I to też nie jalos efekt boom ale był jakiś tam brzuszek [emoji14]

Milego dzionka mamusie :*
 
Dzień dobry mamusie :*

Tabsa wzięta na noc i jak na razie nie jest zle , ale zapewne nie będzie to trwać długo ...
Wczoraj od 14.00 już umieralam...
Jednak mimo wszelkiego odrzucenia do wody z cytryną i imbirem , postanowiłam zakupić imbir i wypróbować ...
Pierwszy kubek ledwo wypiłam jednak mimo niezbyt błogiego smaku każdy łyk na chwilę uspokajal moje odruchy wymiotne.
Nie wspomnę drogi do sklepu gdzie modlilam się o nie stracenie przytomności albo nie zrobienia pięknego wymiocinowego pejzażu ...
Do niczego się nie nadaje w tej ciąży , czuje sie jak wyjęta z życia .
Jak więzień własnego samopoczucia odliczajacy dni do końca odsiadki...

Co do brzucha , ja mam taki jaki miałam koło 4 miesiąca w poprzedniej ciąży .
W pierwszej ciąży pamiętam że widać zaczęło być koło 7mc :) I to też nie jalos efekt boom ale był jakiś tam brzuszek [emoji14]

Milego dzionka mamusie :*
Ja wzięłam witaminy wczoraj rano a dzisiaj czekam na wieczór ale już miałam bliskie spotkanie z kibelkiem, więc nie widzę różnicy... Co do imbiru to też muszę wypróbować.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) ja dzisiaj idę na drugą zmianę. Ledwo dycham przez te mdłości chociaż i tak jest lepiej niż w poprzednich ciazach bo jestem wstanie jeść. Z synkiem schudłam 9 kg tak wymiotowalam A teraz to się że mnie grubaska robi. Brzuszka u mnie nie widać ciazowego ale to pewnie dlatego że mam taki troszkę zaokraglony z tluszczyku :-).
Już co raz bliżej mojej wizyty. Jeszcze 6 dni :-) mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

A co do szczepien to na szczęście mój gin nigdy nie proponował mi ich w ciąży. Gdyby to zrobił to już by moim prowadzącym nie był:-)
 
Do góry