reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Norma [emoji1787][emoji1787]Dziewczyny ja was proszę żebyście nie podważaly słów lekarzy innych tutaj osób. To że wy bierzecie leki na czczo nie znaczy że każdy musi. Ja się słucham mojego lekarza, czytam ulotki i ufam lekarzowi. Jak mi 5 różnych lekarzy w tym endokrynolog mówi że nie muszę brać na czczo, wyniki mam super od kilku lat (tsh poniżej 2, Ft3 ft4 piękne) to wybaczcie ale wasza opinia i wasze "rób jak mówiny bo tak trzeba" możecie sobie wsadzić głęboko między książki.
Kazdy ma własny rozum.
A i chciałabym zaznaczyć że ja nie biorę eurothyx czy jak to się tam w Polsce nazywa.

@Ennis92 ja właśnie pytałam konkretnie o Euthyrox bo wiem że ten lek trzeba na czczo i to mnie interesuje jak sobie dziewczyny radzą:tak:. Wiadomo że leków od tarczycy jest trochę i każdy zażywa się inaczej;) Najważniejsze to ufać swojemu lekarzowi ja jednak lubię poznać opinie innych porównać itp ale rozum mam swój i będę robić to co uważam za słuszne:tak::-) :)
 
Witajcie :) ja właśnie wróciłam z trzygodzinnego spaceru z córką. Odkąd wiem od ciąży tak nie zaszalalam. Dziś wreszcie jakoś się zebralam i na tym delikatnym mrozie czułam się o niebo lepiej niż w domu. Lekko zmęczona wróciłam ale powoli mdłości wracają niestety. Macie jakieś sposoby na pękające kąciki ust? Ja rano mam płaski brzuszek a wieczorem wzdęty bardzo. Coś czuję że w Święta nie ukryję ciąży a tak bym chciała poczekać jeszcze z miesiąc :)
 
Witajcie :) ja właśnie wróciłam z trzygodzinnego spaceru z córką. Odkąd wiem od ciąży tak nie zaszalalam. Dziś wreszcie jakoś się zebralam i na tym delikatnym mrozie czułam się o niebo lepiej niż w domu. Lekko zmęczona wróciłam ale powoli mdłości wracają niestety. Macie jakieś sposoby na pękające kąciki ust? Ja rano mam płaski brzuszek a wieczorem wzdęty bardzo. Coś czuję że w Święta nie ukryję ciąży a tak bym chciała poczekać jeszcze z miesiąc :)
Ja używam wiecznie balsamu bo mam strasznie suche usta
 
Witajcie :) ja właśnie wróciłam z trzygodzinnego spaceru z córką. Odkąd wiem od ciąży tak nie zaszalalam. Dziś wreszcie jakoś się zebralam i na tym delikatnym mrozie czułam się o niebo lepiej niż w domu. Lekko zmęczona wróciłam ale powoli mdłości wracają niestety. Macie jakieś sposoby na pękające kąciki ust? Ja rano mam płaski brzuszek a wieczorem wzdęty bardzo. Coś czuję że w Święta nie ukryję ciąży a tak bym chciała poczekać jeszcze z miesiąc :)


Ja używam balsamu TISANE pomaga bardzo i szybko przynajmniej mi :) Kupuje w aptece.
 
Witajcie :) ja właśnie wróciłam z trzygodzinnego spaceru z córką. Odkąd wiem od ciąży tak nie zaszalalam. Dziś wreszcie jakoś się zebralam i na tym delikatnym mrozie czułam się o niebo lepiej niż w domu. Lekko zmęczona wróciłam ale powoli mdłości wracają niestety. Macie jakieś sposoby na pękające kąciki ust? Ja rano mam płaski brzuszek a wieczorem wzdęty bardzo. Coś czuję że w Święta nie ukryję ciąży a tak bym chciała poczekać jeszcze z miesiąc :)
Ja już 2 miesiące wiem i nikt się nie domyślił. Zazdroszczę spacerku. Też się lepiej czuję na świeżym powietrzu. Niestety jedno dziecko w szkole a drugie ma ospę, więc jestem uziemiona...
 
Ja już 2 miesiące wiem i nikt się nie domyślił. Zazdroszczę spacerku. Też się lepiej czuję na świeżym powietrzu. Niestety jedno dziecko w szkole a drugie ma ospę, więc jestem uziemiona...
Czyli jednak łapią od siebie? Ktoś w domu jeszcze został bez choroby czy już wszyscy zaliczyli? ;)
 
reklama
Teoretycznie żadna z nas nie powinna mieć jeszcze brzuszka, bo macica siedzi za spojeniem. Ale w praktyce, w poprzedniej ciąży już miałam lekki brzuszek. Teraz jeszcze nie mam. Czuje tylko lekką górkę jak leżę. A tak nikt by nawet nie wpadł na to, że jestem w ciąży. No chyba, że wnikliwie obserwował moje piersi :)

Ja mialam juz w 7 tyg, ale latwo go bylo ukryc. Teraz juz sie podnosi i widac go od rana [emoji4].

Powinnyśmy spisać listę wielbicielek pomidorów i tak zabobonnie z ciekawości porównać potem płeć naszych maluchów :)

W pierwszej ciazy mialam faze na pomidory i ziemniaki. Teraz ziemniak tez krolem na stole. Normalnie ziemniakow nie jemy.

Oj chyba przesadziłam z imbirem ..aż mnie pali w gębce [emoji14]

Haha, na zdrowie wyjdzie [emoji6] Ja imbir odstawilam bo po nim mialam wieksze napady mdlosci.

Witajcie :) ja właśnie wróciłam z trzygodzinnego spaceru z córką. Odkąd wiem od ciąży tak nie zaszalalam. Dziś wreszcie jakoś się zebralam i na tym delikatnym mrozie czułam się o niebo lepiej niż w domu. Lekko zmęczona wróciłam ale powoli mdłości wracają niestety. Macie jakieś sposoby na pękające kąciki ust? Ja rano mam płaski brzuszek a wieczorem wzdęty bardzo. Coś czuję że w Święta nie ukryję ciąży a tak bym chciała poczekać jeszcze z miesiąc :)

A te kaciki ust, pekaja z zimna czy zajady Ci sie robia? Bo jak zajady to albo za mocna pasta do zebow sie zrobila, albo witamin wiecej potrzebujesz. No ale jak z zimna, to pewnie balsamik jakis. Ja nic nie uzywam, zaraz mam opryszczke.

Stanelam na wage, 1,5kg na plusie. Chyba niezle jak na ostatni tydzien 1 trynestru.
 
Do góry