reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Oo ja też ostatnio tylko pomidory bym jadła :)

Ja też zapalałam w tej ciąży miłością do pomidorów, choć nigdy nie byłam jakaś wielką miłośniczka, zwłaszcza tych zimowych. A teraz najchętniej odżywiałabym się kanapkami z masłem i pomidorem;)Cebulkę i owszem też lubię, ale po niej cierpię wiec zrezygnowałam.
 
reklama
Jak wyglądają wasze brzuszki widać już trochę? U mnie to już tak widać że szok. Dzisiaj jak się szykowałam do syna na jasełka to pół szafy wywaliłam bo nie mogłam nic odpowiedniego znależć ;-) ;):-D
Chociaż wagą się pozytywnie zaskoczyłam bo myślałam że więcej przytyĺam A tu wczoraj u położnej 57 kg więc nie jest źle z moim obrzarstwem;):D

U mnie już widać. Nie jest to jeszcze taki typowy krągły ciążowy brzuszek ale zdecydowanie widać różnice, zwłaszcza pod wieczór. Nawet mój mąż się dziwi, że teściowa się jeszcze nie dopytuje, ale ina jest w miarę taktowna wiec może to dla tego. Przed moja mama na pewno bym nic nie ukryla[emoji6]
 
Gratuluje wszystkich wczorajszych udanych wizyt!!

Ennis u Ciebie to już taki
prawdziwy dzidziuś[emoji4]. To była druga z serii wizyt, wizytujesz jeszcze trzeci raz o ile się nie mylę. Nie zazdroszczę tego jeżdżenia na wizyty ale trzy okazje do podglądnięcia malucha to jest coś[emoji4]

Co do szczepień: to jeszcze nie wiem co zrobię z grypa. Na krztusiec się zaszczepiłam przed ciąża wiec ok. Nie wiem jak wyglada kalendarz szczepień w Polsce i kiedy jest pierwsze szczepienie niemowlaka na krztusiec bo to tak naprawdę chodzi o ochronę bobasa po narodzinach.

Wizytuje ktoś dzisiaj? Za kogo trzymać kciuki?
 
Dziewczyny a czy któraś z was przyjmowała szczepionki w trakcie ciąży ? Mi dziś położna powiedziała ze powinnam zaszczepić się na grypę , a po 16 tygodniu ciąży na krztusiec - i mam mieszane uczucia
Nie
W mojej ulotce jest napisane rano, na czczo, co najmniej pół godziny przed śniadaniem. Sprawdź jeszcze raz dla pewności.
Tak. Moja mama np bierze w nocy bo lepiej jej się wchłania.
 
Dzień dobry :biggrin2:

Dzieciaki w szkole,śniadanko zjedzone więc bierzemy się za sprzątanko i weekend :-p jutro śpię do 11 a co tam ;)

Kciuki za wizytujace kto dzisiaj ogląda fasolkę ?

Miłego dnia kochane:tak:
 
Ja też zapalałam w tej ciąży miłością do pomidorów, choć nigdy nie byłam jakaś wielką miłośniczka, zwłaszcza tych zimowych. A teraz najchętniej odżywiałabym się kanapkami z masłem i pomidorem;)Cebulkę i owszem też lubię, ale po niej cierpię wiec zrezygnowałam.
Powinnyśmy spisać listę wielbicielek pomidorów i tak zabobonnie z ciekawości porównać potem płeć naszych maluchów :)
 
Nie szczepie się. Grypa co roku mutuje, więc te ich szczepienia o kant tylka rozbić. Na krztusiec tym bardziej nie mam zamiaru.
U mnie widać, ale nie ciążę tylko wzdęcia [emoji23] jak mi się uda to Wam pokażę jak wieczorem wyglądam, piąty miesiąc jak nic:p jak gadam wieczorem z teściową to w głowie mam tylko "nie stój bokiem, nie stój bokiem!"[emoji23]
Euthyrox na pewno bierze się na czczo, moja mama ma Hashimoto, bierze rano na czczo
Muszę dziś do labu pojechać po wyniki,powinny już byc, marzę o tym,żeby tym razem posiew był czysty [emoji120]
A propos brzuchów uciskania przez spodnie itp- w h&m zaczęły się wyprzedaże, można tanio ciążowe rzeczy upolować
IMG_20181212_211931.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181212_211931.jpeg
    IMG_20181212_211931.jpeg
    41,3 KB · Wyświetleń: 313
U mnie już widać. Nie jest to jeszcze taki typowy krągły ciążowy brzuszek ale zdecydowanie widać różnice, zwłaszcza pod wieczór. Nawet mój mąż się dziwi, że teściowa się jeszcze nie dopytuje, ale ina jest w miarę taktowna wiec może to dla tego. Przed moja mama na pewno bym nic nie ukryla[emoji6]
Ja to jestem pod wrażeniem mojej teściowej. 11 tygodni prawie (10+5), nie piję w ogole kawy (przed ciążą nigdy nie odmawiałam), nie jem śledzi (jestem wielbicielką marynowanych), podobno strzelam przy stole miny typu "zaraz się zrzygam" (tak twierdzi mój mąż, swoją drogą trzeba było nie stawiać koło mnie kiełbasy), cycki mam ze 3 razy takie jak przed ciążą... A ona nic :) Mimo, że widzimy się kilka razy w tygodniu. Alkoholu odmawiam, ale tu akurat mąż zawsze musi się skusić, żebym miała pretekst do bycia kierowcą, inaczej chociaż lampkę wina by mi wcisnęła :) Planujemy powiedzieć im w święta, chociaż trochę mnie kusi nie mówić wcale i czekać kiedy sami sie kapną :)
 
Nie szczepie się. Grypa co roku mutuje, więc te ich szczepienia o kant tylka rozbić. Na krztusiec tym bardziej nie mam zamiaru.
U mnie widać, ale nie ciążę tylko wzdęcia [emoji23] jak mi się uda to Wam pokażę jak wieczorem wyglądam, piąty miesiąc jak nic:p jak gadam wieczorem z teściową to w głowie mam tylko "nie stój bokiem, nie stój bokiem!"[emoji23]
Euthyrox na pewno bierze się na czczo, moja mama ma Hashimoto, bierze rano na czczo
Muszę dziś do labu pojechać po wyniki,powinny już byc, marzę o tym,żeby tym razem posiew był czysty [emoji120]
A propos brzuchów uciskania przez spodnie itp- w h&m zaczęły się wyprzedaże, można tanio ciążowe rzeczy upolowaćZobacz załącznik 924765
Wzdęcia, nie wzdęcia ale Twoj brzuch wygląda na typowo ciążowy :)
 
reklama
Do góry