reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Hejka ja niestety muszę się z wami pożegnać byłam dziś na USG niby urosło i już było dość mocno widoczne tak jakby zarodek ale dalej nie ma serca a to już 9 tydzień kazali mi znowu bhcg zrobić. Ale nie dali mi skierowania na zabieg bo sprzęt nie jest super dobry i w przyszłym tyg mam iść na USG i dopiero do szpitala

Życzę wam nudnych ciąż i żeby szybko minęły tzn ta końcówka która się tak dłuży :)
Będę o was pamiętać
Kochana tak mi strasznie przykro :( TULE mocno! Będę myślami z Tobą .. Dużo zdrówka Ci życzę ❤️
 
Nie ma jak ogladac netflixa do 2 nad ranem [emoji6] Ale wole isc spac pozniej niz obudzic sie o 3 nad ranem i nie spac do rana.

Podziwiam, ja koło 22 chodzę spać i zasypiam od razu, wstaje dopiero o 8, na szczęście Lili tez wiec mam luzik :)
Tez uwielbiam seriale z netflixa, co oglądasz?
 
Hejo, oczywiście od rana muli bleeeh :baffled:
Pora coś zjeść.
Dziś też bym pospała, ale niestety robota czeka.
Córkę dziś zostawiłam w domu, bo gorączkę miała w nocy. Na szczęście najstarsza, to luz, czyta sobie.
 
Hejo, oczywiście od rana muli bleeeh :baffled:
Pora coś zjeść.
Dziś też bym pospała, ale niestety robota czeka.
Córkę dziś zostawiłam w domu, bo gorączkę miała w nocy. Na szczęście najstarsza, to luz, czyta sobie.

Jak radzisz sobie z tymi mdlosciami ? U mnie z dnia na dzień jest coraz gorzej.. mdli mnie, muli, ciągnie na wymioty ale nie wymiotuje. Potrafi mnie tak kilka godzin z rana trzymać..
 
Jak radzisz sobie z tymi mdlosciami ? U mnie z dnia na dzień jest coraz gorzej.. mdli mnie, muli, ciągnie na wymioty ale nie wymiotuje. Potrafi mnie tak kilka godzin z rana trzymać..
Ja jem troche na sile. Co mi daje jakies pol godziny spokoju. A potem znowu wracaja. [emoji19][emoji19][emoji19] Robie mase.
 
U mnie z mdłościami zależy to od dnia- czasami męczą mnie cały dzień, czasami tylko rano. Dziś mam akurat dobry poranek pod tym względem, ale niestety nie mogłam spać w nocy, a dziś długi dzień przede mną.
 
reklama
Hej mamuśki :) Mnie na szczęście dziś już tak nie muli jak ostatnie 4 dni :/ Całe szczęście bo dziś w pracy. Przede mną baaaardzo długi dzień. Do 21 :/ Jakoś dam radę ale jak pojawią się mdłości to nie będzie lekko. W domu się męczę a co mówić w pracy. Wtedy do niczego się nie nadaje. Nie mam ochoty też nic robić. Leń we mnie straszny siedzi :hmm:
 
Do góry