reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
@renisus Tobie mijają a mi dopiero sie zaczną

Ja tam nic nie zmieniam, żadnych nawyków, kosmetyków, diet brrr ☺
Choć tak po prawdzie to nawet bez ciąży warto używać mniej syfiastych.
 
@besos gratulacje!!
@netka. Teraz na ciebie czekamy bo ja czuję że ty też masz bliźniaki :) serio serio

Moj kolega podróżnik do nas wpadł to troszeczkę mnie nie było a tu się dziejeeeee :) że ho ho

Zacznę od tego że zakładając ten wątek miałam już na niego plan, czy to w postaci tabelki z danymi (okazało się że wiele osób chciało tabelkę wcześniej niż zakładałam) tak że już się tworzy:) czy przejścia na zamknięty. Lecz uważam że z zamkniętym forum jeszcze trochę za wcześnie.
Zrobimy głosowanie kto za kto przeciw. To forum będzie zawsze istniało jako otwarte, można będzie pisać i tu i tu ale z czasem pewnie przejdziemy tylko na zamknięte (jesli będzie taka taką chęć z waszej strony).wygląda to tak że nie można zamknąć tego wątku tylko trzeba założyć nowy do którego będą dostępy miały użytkowniczki które wyraża na to zgodę i zostaną do niego dopisane. Tak to mniej więcej wygląda. A tu z czasem pojawia się pewnie nowe osoby i będą mieć otwarta grupę, jak się zzyja to też będą mogły zrobić sobie zamknięte
Tu z tego co widzę nie wszystkie osoby podają wszystkie dane do tabelki jest to zrozumiałe jak najbardziej, ale myślę że jak już przejdziemy na zamknięty to z czasem będziemy się bardziej otwierać i może nawet te co są z większych miast zrobią jakieś spotkanie. Ja bym była za np w Krakowie:) (tabelka też będzie przeniesiona) więc może i lepiej jak jest mniej danych tu na otwartym

Co do moderatora to hmm jeśli tylko chcecie to mogę być. Tylko czy to już jest ten czas
 
Hej wieczorową porą :)

O matko ile tu się dzieję A człowiek nie świadomy i ciąża bliźniacze i nową moderatorka ;) niestety takie samo odczucie jak reszta dziewczyn i:tak:
Zdecydowanie mamy prawo głosu i o takich sprawach decydujemy wspólnie :tak:
Właśnie chce bardzo lwa :D jestem strzelec i sie z nimi idealnie dogaduje [emoji6]
Panna moze byc bo lubi czysto tak jak ja [emoji14]
Baran juz minął- kolejny pozytywny dla mojego znak :)
A ty spod jakiego jestes ?

Salsa Pl A powiedz mi jak się mają Bliźnięta z
Rakiem. Ciekawe to co piszecie :-) :)
Dziewczyny, prawdopodobnie będę miała bliźniaki. Za dwa tygodnie mam kolejne usg :) jeszcze z szoku nie wyszlam. W domu mam już 2 dzieci więc będzie co robić [emoji23]

Gratki. Nic tylko się cieszyć ale domyślam się że szok niezły. Ja wczoraj na USG jak już powiedziała że wszystko ok Ty pytam czy ciąża pojedyńcza :tak:

6.12 mam usg plus wizytę w ramach pakietu medycznego. 12.12 mam pierwszą wizytę na NFZ w poradni przyszpitalnej (bez usg).

Ja kolejna wizytę też mam w mikołajki więc razem wizytujemy

Witajcie ☺️
Nareszcie przyszedł weekend, jak dobrze że jutro można pospać chociaż chwilę dłużej i idziemy oglądać dom do kupienia to w ogóle moje podekscytowanie sięga zenitu.

@besos ale nowina!!! Super i niech maluszki rosną zdrowo
z resztą wszystkie co siedzą w naszych brzuszkach niech się dobrze tam mają ❤️ masz zdjęcie z usg?

A ja już zamówiłam sobie olejek do masażu dla ciężarnych Frei, pamietam używałam go w obu ciążach i rozstępy mnie ominęły, chociaż mam skłonność, bo mam ich sporo w różnych miejscach ciała no ale nie typowo ciążowych na brzuchu. Tak więc już uelastyczniamy skórę.
Staniki większe też zakupione i w końcu będzie wygodniej

Muszę przyznać że tez czuję się dobrze, z rana może czasem mam lekkie mdłości ale to bardzo delikatne i trwają chwilkę. W nocy zaczęłam dobrze sypiać. Wszystko jest ok a ochota na przytulanki jakby minimalnie mniejsza, ale myślę nic nam się nie stanie jak raz w tygodniu sobie odpuścimy hihi

Nie pamiętam nicku nowej koleżanki, której post też wywołał u mnie dziwne odczucia. Ktoś wchodzi do grupy gdzie już cześć osób poznała się w jakiś sposób i trzyma razem z tekstem że będzie pilnować porządku

Piszecie tu o kosmetykach jakichś specjalnych i na co uważać, ehhh czyżby były znowu jakieś afery, które mi umknęły?
Wow to naprawdę ciekawy okres przed wami ciąża, kupno nowego domu , super i powodzenia:blink:

U mnie chyba mijaja mdlosci a wlancza sie wieczny glod i zachcianki. W pierwszej ciazy nie mialam zachcianek a tu ogoreczka korniszonka bym pochlonela i sledzika z cebulka[emoji39] A tym czasem jestem w pracy...aby do 3 nad ranem i weekend.

Renisus ja zachcianek nie mam narazie ale głód mnie tak często łapię że po 2 H od obiadu mam wrażenie jak bym cały dzień nie jadła :zawstydzona/y:

Dziewczyny mam pytanie robicie test PAPPA oczywiście pytam te mamusie przed 35 rokiem życia kiedy to nie jest obowiązkowe. Lekarka mnie informowała i kazała się zastanowić. W poprzednich ciążach nawet o tym nie myślałam A teraz sama nie wiem :baffled:

Miłej nocki kobitki ja jeszcze leżę z książka i bardzo lubie nocne czytanie
 
Hej wieczorową porą :)

O matko ile tu się dzieję A człowiek nie świadomy i ciąża bliźniacze i nową moderatorka ;) niestety takie samo odczucie jak reszta dziewczyn i:tak:
Zdecydowanie mamy prawo głosu i o takich sprawach decydujemy wspólnie :tak:


Salsa Pl A powiedz mi jak się mają Bliźnięta z
Rakiem. Ciekawe to co piszecie :-) :)


Gratki. Nic tylko się cieszyć ale domyślam się że szok niezły. Ja wczoraj na USG jak już powiedziała że wszystko ok Ty pytam czy ciąża pojedyńcza :tak:



Ja kolejna wizytę też mam w mikołajki więc razem wizytujemy


Wow to naprawdę ciekawy okres przed wami ciąża, kupno nowego domu , super i powodzenia:blink:



Renisus ja zachcianek nie mam narazie ale głód mnie tak często łapię że po 2 H od obiadu mam wrażenie jak bym cały dzień nie jadła :zawstydzona/y:

Dziewczyny mam pytanie robicie test PAPPA oczywiście pytam te mamusie przed 35 rokiem życia kiedy to nie jest obowiązkowe. Lekarka mnie informowała i kazała się zastanowić. W poprzednich ciążach nawet o tym nie myślałam A teraz sama nie wiem :baffled:

Miłej nocki kobitki ja jeszcze leżę z książka i bardzo lubie nocne czytanie
Ja myślę że będę robić Pappa tutaj chyba jest robiony każdemu, [emoji848]
 
Współczuję AZS.. :unsure: moja młodsze dziecko ma ciężki przypadek AZS a najmłodsze ma już od 4 miesiąca życia na szczęście nie taki jak średniej... :unsure:
U mnie nie ma tragedii, najgorzej o tej porze roku. Za to sprzedalam niestety to najstarszej corce,.teraz juz w miare ogarniete i najmlodszemu synowi, aktualnie walczymy ....
 
reklama
Do góry