reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Gratuluję bliźniaków.

Ja się zgadzam z dziewczynami. Nie trzeba nas kultury uczyć.

Co do zachcianek ja owoce owoce owoce....i chrupki kukurydziane, [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
reklama
Ja póki co zachcianek nie mam ale jest jeszcze na to czas. Jedynie co się zmieniło to to że głodna jestem wieczorem i muszę coś skubnąć a wcześniej kolacje mogły dla mnie nie istnieć.

Dziś objazd po rodzinie zrobiliśmy i dopiero teraz wróciliśmy. Zmęczona jestem i głodna. Mała na szczęście szybko zasnela. My pewnie też dziś długo nie posiedzimy.
 
Ja jestem strasznym alergikiem (że o astmie nie wspomnę) i od zawsze używam szarego mydła do mycia [emoji23] bo tylko to mnie nie uczula. Używam dużo kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów z białego jelenia, bo w mojej opinii, mają przyzwoite składy. Także nie planuję nic zmieniać. A jeśli chodzi o kolorówkę - to cóż - przyznaję bez bicia sztuczny syf, ale jest to jedyny podkład, który nie podrażnia mi twarzy, ma dobrą konsystencję, kolor (z rimmela) i również nie planuję go zmieniać.
Witaj w klubie;) też jestem alergika astmatyk ja używam mydło biały jeleń z mlekiem kozim i lnem jest super jak również do higieny intymnej także u mnie rządzi Biały Jeleń :rolleyes: :-) :)
 
Z kosmetykami ogolnie trzeba uwazac. Ja jakies wiekszej zmiany nie planuje, bo wiekszosc mam mega delikatnych ze wzgledu na azs. Za to ograniczam jednak lakierowanie paznokci i farbowanie wlosow. Wlasnie powinnam odrosty zrobic ale czekam jeszcze.
P.S. cycole mnie swedza!
Współczuję AZS.. :unsure: moja młodsze dziecko ma ciężki przypadek AZS a najmłodsze ma już od 4 miesiąca życia na szczęście nie taki jak średniej... :unsure:
 
Witajcie ☺️
Nareszcie przyszedł weekend, jak dobrze że jutro można pospać chociaż chwilę dłużej i idziemy oglądać dom do kupienia to w ogóle moje podekscytowanie sięga zenitu.

@besos ale nowina!!! Super i niech maluszki rosną zdrowo
z resztą wszystkie co siedzą w naszych brzuszkach niech się dobrze tam mają ❤️ masz zdjęcie z usg?

A ja już zamówiłam sobie olejek do masażu dla ciężarnych Frei, pamietam używałam go w obu ciążach i rozstępy mnie ominęły, chociaż mam skłonność, bo mam ich sporo w różnych miejscach ciała no ale nie typowo ciążowych na brzuchu. Tak więc już uelastyczniamy skórę.
Staniki większe też zakupione i w końcu będzie wygodniej

Muszę przyznać że tez czuję się dobrze, z rana może czasem mam lekkie mdłości ale to bardzo delikatne i trwają chwilkę. W nocy zaczęłam dobrze sypiać. Wszystko jest ok a ochota na przytulanki jakby minimalnie mniejsza, ale myślę nic nam się nie stanie jak raz w tygodniu sobie odpuścimy hihi

Nie pamiętam nicku nowej koleżanki, której post też wywołał u mnie dziwne odczucia. Ktoś wchodzi do grupy gdzie już cześć osób poznała się w jakiś sposób i trzyma razem z tekstem że będzie pilnować porządku

Piszecie tu o kosmetykach jakichś specjalnych i na co uważać, ehhh czyżby były znowu jakieś afery, które mi umknęły?
 
U mnie chyba mijaja mdlosci a wlancza sie wieczny glod i zachcianki. W pierwszej ciazy nie mialam zachcianek a tu ogoreczka korniszonka bym pochlonela i sledzika z cebulka[emoji39] A tym czasem jestem w pracy...aby do 3 nad ranem i weekend.
 
reklama
Do góry