reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witam czy można się przysiąść? W pt zrobiłam yesty i bladzioch ale beta wyszła ... Więc czekam teraz na wizytę ...Stres jest wielki gdyż mam 8 miesięczna kruszynka . Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20181111_144754.png
    IMG_20181111_144754.png
    17,1 KB · Wyświetleń: 102
  • IMG_20181111_145158.jpg
    IMG_20181111_145158.jpg
    427,6 KB · Wyświetleń: 101
Witam wieczorkiem.

U nas spokojny weekend, ale chociaż i wczoraj wieczorem i dzisiaj przed obiadkiem zaliczylismy długi spacerek i tego było mi trzeba :tak:

Ale nas tu wychodzi, jak grzybów po deszczu hihi. Witam wszystkie nowe kobietki.

Powiem Wam, że mi niedobrze :baffled:
 
Super dziewczyny! Jak się czujecie?
My się mega cieszymy z mężem, ale co chwilę łapie mnie stres, bo ani żadnego doświadczenia z dziećmi, ani nie ma od kogo podlapać informacji. W mojej najbliższej rodzinie najmłodsze dziecko ma 18 lat :D
Ja mam dokładnie tak samo :biggrin2:;)

Od wczoraj czuje jak piersi zaczynają rosnąć więc to jak na razie jedyne objawy :wink::wink:
 
Witam nowe mamy[emoji4]

Ladyk24na7 gratulacje !

U nas roznica wieku 5 lat [emoji6]

Mdli mnie 24 na 7, jestem tak zmeczona ze spie caly czas. Szczerze, to bardzo zle sie czuje.
 
Ja jestem ciekawa jak będę znosić ciążę. Mam nadzieję, że dobrze. Chociaż mam nadzieję, że kropek da czasami znać o sobie, bo brak objawow też pewnie wywoła u mnie stres. [emoji44] tak źle i tak niedobrze. [emoji23]
 
No właśnie też zauważyłam że bardzo dużo z nas ma już dzieci i to właśnie 3 a nawet i więcej. Na moim wcześniejszym forum to właśnie większość to były pierwsze ciąże
@netka. Między moja mama a jej najmłodsza siostra jest 14 lat różnicy teraz mają ok kontakt. Ale jak była młodsza to nie chciała z tą małą na spacer chodzić bo mówiła że ludzie myślą że to jej dziecko :D

Nasz się zapowiedział, że się wyprowadzimy z domu, jak będzie więcej niż jedno. Ba. Nawet jedno to dla niego problem. :wink:
Wcale się mu nie dziwię, że nie jest za nowym członkiem rodziny.
Koleżance w szkole średniej urodził się brat, jak miała 16 lat i strasznie się tego wstydziła. Niepotrzebnie, bo nikt nic nie mówił. Taki wiek.

Fakt. Wcześniej na forach nie spotkałam się z tym, aby mam więcej niż dwójki pociech było aż tyle. Ale to bardzo dobrze. :D

No i dobrze, że są mamy, które czekają na to pierwsze dzieciątko. :) Fajnie byłoby to przeżywać znowu po raz pierwszy. 8-)
Teraz byłabym mądrzejsza i się mniej przejmowała ze wszystkim. :p
 
reklama
Do góry