reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ile nowych Mam! [emoji173]️ Gratuluję szybujących w górę bet :-).
A ja się nie odzywam, bo mam szpital w domu. Dwójka dzieci z gilem po pas, trzecie jakoś się trzyma. Mnie za to gardło boli.
Oczywiście między bajki można włożyć moje teksty, że na spokojnie poczekam do dnia miesiączki i pójdę na betę [emoji23]. Mam dziś 25 dzień cyklu, okres powinnam dostać we wtorek. No i zrobiłam sikańca ‍♀️♀️. I cień cienia drugiej kreski widzę, więc jestem dobrej myśli ;-).
Zobacz załącznik 915453
Rewelacja!!!! :-D Gratuluję 2 kreseczek:tak:
 
Dzień dobry, mogę dołączyć?

Wczoraj zrobiłam test, wyszedł bladzioszek, w który nie do końca uwierzyłam. Dzis powtórzyłam i kreska wyraźniejsza. Jutro lecę na betę.

Staraliśmy się od grudnia 2017. Z cyklu na cykl traciłam nadzieję i rozczarowania bolały bardziej.
Teraz ogromna radość, a jednocześnoe strasznie się stresuję, czy będzie wszystko dobrze.


Objawy niewielkie, bo póki co kłucia w podbrzuszu, ból piersi, szczególnie wieczorami, szybciej zasypiam, suchość w ustach.


OM miałam 7 października, ale moje cukle trwają ok 35 dni, więc przypuszczam, że owu miałam pod koniec października. Jak myślicie, kiedy najlepiej na wizytę, żeby już było serduszko?
 
Gratuluję:)

Ja w pracy już powiedziałam z racji na pracę w nocy (dostawy). Zresztą chyba wszystkim najblizszym juz się pochwalilam, 1,5 roku na to czekałam to nie będę teraz tego ukrywać. Zresztą przy córce i synu było to samo, ja nie mogę siedzieć cicho.jak się cieszę [emoji12]
Moja beta z wczoraj to 505 ( w środę 117,9):)

Dziewczyny jaka będzie różnica wieku między Waszymi dziećmi? Nie wiem czy u nas nie za duża, ale mi tak.na "stare lata" się dziecka zachciało [emoji23]

Miłej niedzieli :)
U mnie będzie 9 lat
 
Dzień dobry, mogę dołączyć?

Wczoraj zrobiłam test, wyszedł bladzioszek, w który nie do końca uwierzyłam. Dzis powtórzyłam i kreska wyraźniejsza. Jutro lecę na betę.

Staraliśmy się od grudnia 2017. Z cyklu na cykl traciłam nadzieję i rozczarowania bolały bardziej.
Teraz ogromna radość, a jednocześnoe strasznie się stresuję, czy będzie wszystko dobrze.


Objawy niewielkie, bo póki co kłucia w podbrzuszu, ból piersi, szczególnie wieczorami, szybciej zasypiam, suchość w ustach.


OM miałam 7 października, ale moje cukle trwają ok 35 dni, więc przypuszczam, że owu miałam pod koniec października. Jak myślicie, kiedy najlepiej na wizytę, żeby już było serduszko?
Witaj! Gratuluję 2 kreseczek :) Trzymam kciuki za wizytę :tak:
 
Hej dawno mnie tu nie było jakoś ciężko się ogarnąć i znaleźć więcej wolnego czasu, jak już poczytam i chcę odpisać to oczywiście wszyscy czegoś chcą ;-) ;)

Witam serdecznie nowe przyszłe mamusie i oczywiście gratulacje :tak:
Mam wrażenie że sporo jest nas tutaj mamusiek z doświadczeniem z dwójką lub trójka dzieciaczków. Cieszę się bardzo i liczę na wsparcie bo my jakoś długo nie mogliśmy się zdecydować na trzecie dzieciątko i boję się że jednak różnica wieku jest bardzo duża nie wiem czy to dobrze czy źle:no2: zobaczymy.

A w pracy kiedy zamierzacie powiedzieć ?
Ja myślałam żeby dopiero w połowie stycznia na początku II trymestru

Ja na szczęście nie pracuje więc nie będę musiała się zastanawiać ;-) ;)

Gratuluję:)

Ja w pracy już powiedziałam z racji na pracę w nocy (dostawy). Zresztą chyba wszystkim najblizszym juz się pochwalilam, 1,5 roku na to czekałam to nie będę teraz tego ukrywać. Zresztą przy córce i synu było to samo, ja nie mogę siedzieć cicho.jak się cieszę [emoji12]
Moja beta z wczoraj to 505 ( w środę 117,9):)

Dziewczyny jaka będzie różnica wieku między Waszymi dziećmi? Nie wiem czy u nas nie za duża, ale mi tak.na "stare lata" się dziecka zachciało [emoji23]

Miłej niedzieli :)

U nas różnica wieku będzie prawie 12 lat i 7 lat i właśnie tego się obawiam czy nie za dużo no ale sami tak zdecydowaliśmy więc do nikogo pretensji mieć nie mogę. Może będę mogła liczyć na pomoc starszych dzieci :cool2:

Ja planuję tak samo, dopiero w połowie stycznia. Pracę mam biurowa, więc nic się nie dzieje zlego, a nie chce 'spalić' i powiedzieć za wcześnie. :)



Ja tez mam problem ze spaniem od paru dni, nie mogę zasnac, a potem budzę się bardzo wcześnie. :( No, ale trudno, damy radę :)

Wczoraj byłam na spotkaniu ze ze znajomymi. Przynieśli swoje wino domowej roboty. Matko, jak też się musialam nagimnastykować, żeby nie pić "chociaż łyczka" na spróbowanie... Chciałabym już bliskim powiedzieć :) ale czekamy tak minimum do polowy grudnia.
Oj tak z tym alkoholem to problem zawsze jak teściowa zaproponowała w niedzielę kieliszek nalewki to nie odmawiałam :-pciekawe kiedy się połapie teściowa :D

@Ennis92 to rodzice nie mogli się doczekać na wnuki, chyba każdy by chciał takiej reakcji, super :tak:
Reakcja mojej mamy... Hmm już widzę : przecież miałaś spiralę, znowu chcesz się w pampersy pchać, przecież nie macie 5 pokoju, było Wam źle teraz, itp itd:angry: :-D

U nas reakcja może być różna moja mama się ucieszy pewnie A jak będzie wnuczka to będzie szczęśliwa bo ma 4 wnuków. Teściowa pewnie nic nie powie A teść pewnie powie coś uszczypliwego ale już w głowie myślę jak mu odpowiem i dopieke ;-) ;):rofl:

Kurka wodna niedziela zleciała nie wiadomo kiedy dobrze że jutro jeszcze wolne i nie trzeba rano wstawać bo to mój największy problem ostatnio :cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas będzie 10 i 8 lat różnicy. Córka mnie uświadomiła, że jak będzie miała 20 lat to dziecko będzie miało tyle co ona teraz. Jakoś sobie tego nie wyobrażałam [emoji3]
 
Do góry