reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dzień dobry, mogę dołączyć?

Wczoraj zrobiłam test, wyszedł bladzioszek, w który nie do końca uwierzyłam. Dzis powtórzyłam i kreska wyraźniejsza. Jutro lecę na betę.

Staraliśmy się od grudnia 2017. Z cyklu na cykl traciłam nadzieję i rozczarowania bolały bardziej.
Teraz ogromna radość, a jednocześnoe strasznie się stresuję, czy będzie wszystko dobrze.


Objawy niewielkie, bo póki co kłucia w podbrzuszu, ból piersi, szczególnie wieczorami, szybciej zasypiam, suchość w ustach.


OM miałam 7 października, ale moje cukle trwają ok 35 dni, więc przypuszczam, że owu miałam pod koniec października. Jak myślicie, kiedy najlepiej na wizytę, żeby już było serduszko?
Gratuluję:)
 
reklama
Dziewczyny czy ktoras z was jest na luteinie? Ja muszę stosować 2 razy dziennie. I stąd moje pytanie jak sobie radzicie z ranna aplikacja. Chodzi o to że luteina wiadomo że,, wylatuje''. Czy wstajecie specjalnie godzinę wcześniej żeby się wchłoneła?
 
U nas różnica wieku będzie prawie 12 lat i 7 lat i właśnie tego się obawiam czy nie za dużo no ale sami tak zdecydowaliśmy więc do nikogo pretensji mieć nie mogę. Może będę mogła liczyć na pomoc starszych dzieci :cool2:

Głowa do góry. :yes:
U nas różnica wieku będzie: 15, 10 i 6 lat.
Teoretycznie mogłabym zostać babcią. :wink:
 
Dzień dobry, mogę dołączyć?

Wczoraj zrobiłam test, wyszedł bladzioszek, w który nie do końca uwierzyłam. Dzis powtórzyłam i kreska wyraźniejsza. Jutro lecę na betę.

Staraliśmy się od grudnia 2017. Z cyklu na cykl traciłam nadzieję i rozczarowania bolały bardziej.
Teraz ogromna radość, a jednocześnoe strasznie się stresuję, czy będzie wszystko dobrze.


Objawy niewielkie, bo póki co kłucia w podbrzuszu, ból piersi, szczególnie wieczorami, szybciej zasypiam, suchość w ustach.


OM miałam 7 października, ale moje cukle trwają ok 35 dni, więc przypuszczam, że owu miałam pod koniec października. Jak myślicie, kiedy najlepiej na wizytę, żeby już było serduszko?
Cześć. Rozgość się. Ja też dopiero niedawno dołączyłam. W piątek robiłam test o pierwszą betę. Jutro idę na powtórkę żeby sprawdzić jak przyrasta. Pewnie Razem będziemy czekać na wyniki i się stresować. Ja umówiłam się na wizytę 3 grudnia. Mam nadzieję że już wtedy będzie wszystko ładnie widać :)
 
No właśnie też zauważyłam że bardzo dużo z nas ma już dzieci i to właśnie 3 a nawet i więcej. Na moim wcześniejszym forum to właśnie większość to były pierwsze ciąże
@netka. Między moja mama a jej najmłodsza siostra jest 14 lat różnicy teraz mają ok kontakt. Ale jak była młodsza to nie chciała z tą małą na spacer chodzić bo mówiła że ludzie myślą że to jej dziecko :D
 
reklama
Cześć. Rozgość się. Ja też dopiero niedawno dołączyłam. W piątek robiłam test o pierwszą betę. Jutro idę na powtórkę żeby sprawdzić jak przyrasta. Pewnie Razem będziemy czekać na wyniki i się stresować. Ja umówiłam się na wizytę 3 grudnia. Mam nadzieję że już wtedy będzie wszystko ładnie widać :)
O, no to będzie mi raźniej. [emoji6] kiedy miałaś om?
 
Do góry