reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Boje się bardzo ... Szczególnie że ja po CC
Będzie dobrze. Na pewno będzie Ci lekarz często kontrolował blizne. Z tego co słyszałam i czytałam to blizna może się rozejsc po każdym czasie tj. odstępie. Nie ma reguły. Niby większość zaleca odczekac rok ale też różne zdania na ten temat słyszałam. Ja też miałam cc, ale w lutym 2017.
 
Będzie dobrze. Na pewno będzie Ci lekarz często kontrolował blizne. Z tego co słyszałam i czytałam to blizna może się rozejsc po każdym czasie tj. odstępie. Nie ma reguły. Niby większość zaleca odczekac rok ale też różne zdania na ten temat słyszałam. Ja też miałam cc, ale w lutym 2017.
Zobaczymy co mi powie na wizycie ;) Ale powiem wam dziewczyny ze się nie spodziewałam ... Test zrobiłam dla świętego spokoju bo odczuwałam ból i takie swędzenie sutków... Najlepsze jest to że za tydzień mamy z mężem rocznicę ślubu i taki prezent
 
@PaniMietki ojej to mała różnica, w sumie u mnie podobnie 13 miesięcy ja nie wiem jak dam radę i obawiam się strasznie. Że starsza córka będzie zaniedbana i będzie się źle czuła. Jeśli czytałaś wcześniej wątek to wiesz że nie planowałam ciazy ale pomału się z nią godzę choć mam jeszcze czasem dołki i pewnie jeszcze długo będą bo widzę więcej minusów rodzeństwa niż jedynactwa. Z czasem mam nadzieję że to pokonam:)
 
@PaniMietki ojej to mała różnica, w sumie u mnie podobnie 13 miesięcy ja nie wiem jak dam radę i obawiam się strasznie. Że starsza córka będzie zaniedbana i będzie się źle czuła. Jeśli czytałaś wcześniej wątek to wiesz że nie planowałam ciazy ale pomału się z nią godzę choć mam jeszcze czasem dołki i pewnie jeszcze długo będą bo widzę więcej minusów rodzeństwa niż jedynactwa. Z czasem mam nadzieję że to pokonam:)
Jeżeli chodzi o różnice na początku bedzie ciężko , ale damy radę to wiem ... Później będzie prościej ... Ale boje się o tą maleńka kruszynke żeby tylko wszystko było ok ... Gdybym była po porodzie sn był się tak nie martwiła ... [emoji32] A tak boje się że jak coś pójdzie nie tak to będzie moja wina .
 
reklama
Super dziewczyny! Jak się czujecie?
My się mega cieszymy z mężem, ale co chwilę łapie mnie stres, bo ani żadnego doświadczenia z dziećmi, ani nie ma od kogo podlapać informacji. W mojej najbliższej rodzinie najmłodsze dziecko ma 18 lat :D
Mnie bolą piersi i brzuch pobolewa jak na okres. Trochę się martwię bo wcześniej miałam ciąże biochemiczną i zbliżam się do swojego feralnego tygodnia. Biorę luteine 2 razy dziennie i liczę tym razem na cud.
 
Do góry