reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A jak to? Myslalam ze tam jest nakaz chodzenia do kosciola[emoji6]
My mimo ze bez slubu, to chrzest byl u corci i bedzie i teraz. U nas byly 2 kreacje, pierwsza od tesciowej z satyny [emoji2955]a druga robiona na szydelku przez moja mame. W satynie byla w kosciele tylko. Wtedy pozanalam co znaczy slowo, kompromis [emoji6]

Zabralam sie za golabki i juz mi sie ich robic niechce.
Przychodzą i kijem wypychaja do kościoła te protestanty[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A tak na serio to z całej naszej rodziny tylko babcia chłopa jest praktykujacą katoliczką. Ja wystąpiłam z kościoła w wieku 18 lat ale tak naprawdę po komunii ani razy w kościele nie byłam. Ja jestem agnostykiem. Chłop by ochrzcil tylko z powodów kulturowych tutaj i żeby dziecko miało lepszy wybór szkoły bo jednak podział jest. Ale są dwie fajne szkoły integrated więc odpuścił.
 
reklama
Wczoraj w Lidlu były takie maleńkie body słodkie ale się powstrzymałam nie kupiłam ahhh jak już chciałabym byc po tych prenatalnych
Ja pierwsze ciuszki kupiłam w bodajże 8 tygodnu [emoji85] stwierdziłam że skoro jest serduszko to musi być dobrze.


Zjaldabym coś ale nie wiem co [emoji85] trochę mam stress przed wizytą jutro ale chłop wziął wolne i jedzie ze mną. Także wsparcie mam.

Co do tych skurczy to jestem prawie przekonana że to moje jelita... Ja mam IBS I trochę problemów z nimi a ostatnio zjadłam coś z glutenem i może dlatego. Bo jest lepiej jak się wypróżnie. No ale lepiej jutro niech sprawdzi a jak odmówi usg to lecę prywatnie, drogie nie jest.
 
Dzięki dziewczyny, uspokoilyscie mnie [emoji41][emoji1360] ale z zakupami wstrzymam się jeszcze tak najlepiej do kwietnia lub maja. O ile wytrzymam. Dziwnie czas leci mi w tej ciąży. Niby szybko, ale wolno [emoji848] takie trochę życie od wizyty do wizyty...

Trójeczka, gratuluję ruchów maleństwa [emoji7]

Kciuki zaciśnięte za wszystkie dzisiejsze wizyty!
 
Strasznie ciężko nadrobić forum po jednym dniu, a po kilku to już w ogóle masakra [emoji57]
Ja wczoraj na wizycie u swojej gin, słyszałam serduszko, maluch strasznie się wiercił, machał rączkami i nóżką :-)
Niestety dostałam od gin receptę na paski do glukometru i od jutra 4 razy dziennie zaczynam mierzenie, na razie przez miesiąc, do kolejnej wizyty, później zobaczymy...tak czułam, że mnie to nie ominie...
Jutro usg prenatalalne + pappa.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i czekam na dobre wieści [emoji2]
 
reklama
Zjadłam sobie obiad i jestem taaaaka pełna... Poszłabym spać ale muszę do teściów jechać...
Przypomniałś mi że wyjelam kurczaka żeby się rozmroził i zapomniałam o nim. Ciekawe czy koty się dobrały.

A tak o kotach mówiąc to tak sobie wyobrażam czerwiec/lipiec [emoji23][emoji23][emoji23] jak kalka z moich kotów
FB_IMG_1547039069107.jpeg
 
Do góry