reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja w pierwszej to po prostu wiedziałam, że chlopak. Nawet wyskoczyłam do lekarza z tekstem "że dziś to ja nie wyjde jak mi pan ptaszka nie pokarze". On tak się spojrzał na mnie i mówi " mam nadzieję, że o dziecko pani chodzi" hahaha. Ale pokazał ptaka ;)

[emoji23][emoji23][emoji23]

Dziewczyny coś mi się podziało z cerą ... Suche plamy mam po obu stronach nosa i cały nos suchy ,skóra się łuszczy ... Niewiem czy iść z tym do dermatologa czy są jakieś kremy na to ?

A jak sie złuszcza to co jest pod spodem? Czerwone swędzi i piecze? Jak tak to na 80% łojotokowe zapalenie skóry, ja mam niestety zaostrzenie, koło ust mam teraz zmiany, jest zimniej, więc nie dziwi mnie zaostrzenie, takie suche plany mogą się pojawić też na linii włosów, przy platkach nosa, na brwiach i między nimi i właśnie dookoła ust. Choroba jest niestety nieuleczalna, leczy się tylko objawowo, mi w genach sprzedała ja mama:-\ w czasie ciąży nie można niczego używać z tych leków.ktore standardowo się stosuje. Mi pomaga czyste masło shea. Trzeba też wyeliminować mydło i generalnie jak najmniej syfu w kosmetykach
 
Ja z pierwszym gdzieś w 16-17 tygodniu. Wczesniej nikt nie zgadywal. Teraz lekarka wrozyla w 12t3d na dziewuszke... Ale na 57% wiec nie przywiazuje sie do tego. Licze na polowkowe ze sie wyjasni[emoji3]

Podziwiam te, ktore zostawiaja sobie tego newsa na porod! Serio!!!! To musi byc ciekawe przezycie! Choc zastanawiam sie, czy ciuszki wtedy takie unisex.. czy jak?
My kupujemy unisex. Chłop nie chce wiedzieć do porodu mi tam Lotto czy się dowiem czy nie. Nawet jakbym wiedziała to tylko unisex bo różu nie cierpię a chłopięce są takie jakieś... Niebieskie [emoji23][emoji23] no i mogą się na usg pomylić. Jakbym robiła nifty to co innego a tak to poczekam sobie. Raptem 175dni zostało
 
Hej. Ja dziś też się umówiłam na prenatalne. Niestety trafiła mi się nieogarnieta babka w rejestracji i zapisała mnie na badanie jak już bd w 14t3d. Dobrze ze się sama zorientowałam i przepisałem popołudniu gdzie indziej. W efekcie idę 15.01. Tego z krwi chyba nie bd robić jeśli USG bd w porządku. Zapisałam się też do gin na 28.01. Wgl dziś miałam dzien pełen lekarzy i zapisów. Co niestety wiąże się również z finansami.. No ale trudno dzieci najważniejsze.
Też mam wizytę 28 ;) Będzie 17+1
 
Ja przy córce płeć poznałam w 16tc. Mam nadzieje, że 22.01 na prenatalnych coś się dowiem, bo ciekawość zżera. [emoji23]
W pierwszej miałam dobre przeczucia i teraz tez czuje, ze kolejna dziewucha.
Póki co ja brzucha tez nie mam, jestem ciekawa kiedy wyjdzie. [emoji1]
Przy pierwszej dopiero moja ciąża była widoczna w 32tc, ale brzuch zaczął się jakoś zmieniać po 20tc. [emoji846]
Życzę przespanej nocy Dziewczyny (tez kiepsko sypiam).
 
Dziewczyny, gratuluje wszystkich udanych wizyt. Oceniając po swoim wyglądzie, to będzie córka. Bo już nawet makijażu nie robię, doszłam do wniosku, ze nie ma to sensu, bo nic w moim beznadziejnym wyglądzie nie zmienia. :D

Dobrej nocy Wam życzę. Dobrej to znaczy przespanej:)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa, wreszcie udało mi się zalogować na forum. Jestem już w 13tc. Czekałam na ten czas. Miałam ostatnio prenatalne i wynik był masakryczny, stwierdziłam że muszę porozmawiać z kimś innym niż mąż i rodzina. Strasznie się boję, chciałabym żeby był już lipiec...
 
Do góry