reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Kurczę ja mam jutro pierwszą wizytę na NFZ i nie wiem co mówić że chodziłam prywatnie a teraz tak . Może jak nie powiem , że robiłam już prenatalne to zrobią mi jeszcze raz...
 
reklama
Ja mam na przedzie ale lekarka powiedziała, że jeszcze się przesunie.

Przyznam, że te 11 lat temu to nic o łożysku nie wiedziałam [emoji848] a teraz się okazało, że to taki „wędrujący organ”.

No i połówkowe mam zrobić dopiero najlepiej 1 marca, pod koniec 21 tygodnia. W jakim przedziale wieku ciąży robi się te badania?
 
Ennis a propo zaparc, kup sobie taki schodek dla dzieci na kibelek. Przyda sie na przyszlosc, a teraz majac nogi wyzej bedzie lzej zrobic Ci [emoji90] Sama tylko w ten sposob siadam na tronie w ciazy. Musisz juz pilnowac tego wyprozniania bo.inaczej hemoroidy Ci sie zrobia.
O może warto :) ja raz mam raz nie mam.


Co do płci to też bym chciała chłopca ale chłop mówi dziewczynka. Może w weekend się dowiemy bo chyba na prywatny scan pojadę jeśli nie zrobi mi w czwartek
 
Hej. Ja dziś też się umówiłam na prenatalne. Niestety trafiła mi się nieogarnieta babka w rejestracji i zapisała mnie na badanie jak już bd w 14t3d. Dobrze ze się sama zorientowałam i przepisałem popołudniu gdzie indziej. W efekcie idę 15.01. Tego z krwi chyba nie bd robić jeśli USG bd w porządku. Zapisałam się też do gin na 28.01. Wgl dziś miałam dzien pełen lekarzy i zapisów. Co niestety wiąże się również z finansami.. No ale trudno dzieci najważniejsze.
 
reklama
Do góry