reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
W pierwszej ciąży w 18 TC, w drugiej 14tc. Chłopak i w trzeciej jakoś podobnie 14/15 TC chłopak. To juz były USG na których lekarz dawał 90%. Także ja obstawiam,że się dowiem dopiero na kolejnej wizycie za 5tygodni.
 
W pierwszej ciąży dowiedziałam się w 31 tc, w drugiej w 14tc. Lekarz spytał czy chcę wiedzieć, powiedziałam, że wiem że to chłopak, zapytał zdziwiony skąd wiem. Mówię intuicja panie doktorze. [emoji4]Teraz wizytę mam w 17tc i mam nadzieję, że się pokaże. Liczę na dziewczynkę i jakoś czuję, że będzie dziewczynka, mam nadzieję, że intuicja nie zawiedzie [emoji3]
 
Ja z Anną dowiedziałam się w 12tyg że chłopak i w 20tug na prenatalnych ptaszek odleciał hehe ;) teraz sama niewiem ale chyba chciałabym córeczkę ale jak będę ptaszek też się będę cieszyc ;) Dziewczyny coś mi się podziało z cerą ... Suche plamy mam po obu stronach nosa i cały nos suchy ,skóra się łuszczy ... Niewiem czy iść z tym do dermatologa czy są jakieś kremy na to ?
 
Ja z Anną dowiedziałam się w 12tyg że chłopak i w 20tug na prenatalnych ptaszek odleciał hehe ;) teraz sama niewiem ale chyba chciałabym córeczkę ale jak będę ptaszek też się będę cieszyc ;) Dziewczyny coś mi się podziało z cerą ... Suche plamy mam po obu stronach nosa i cały nos suchy ,skóra się łuszczy ... Niewiem czy iść z tym do dermatologa czy są jakieś kremy na to ?

Dajesz nadzieję że ptaszek może zniknąć :D
 
Ja z pierwszym gdzieś w 16-17 tygodniu. Wczesniej nikt nie zgadywal. Teraz lekarka wrozyla w 12t3d na dziewuszke... Ale na 57% wiec nie przywiazuje sie do tego. Licze na polowkowe ze sie wyjasni[emoji3]

Podziwiam te, ktore zostawiaja sobie tego newsa na porod! Serio!!!! To musi byc ciekawe przezycie! Choc zastanawiam sie, czy ciuszki wtedy takie unisex.. czy jak?
 
reklama
Do góry