reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja tydzień przed świętami byłam 2 dni w szpitalu przez te bóle głowy bo powodowały zaburzenia wzroku. I teraz też ale nie jest tak źle. Partner próbuje mi załatwić zastępstwo żebym od 15 mogla iść do domu. Dobrze tyle że jest spokój i mało ludzi to w większości sobie siedzę.
 
reklama
Nie było tego wina [emoji22] kupiłam inne, niestety półsłodkie, więc boję się że będzie jak kompot, no ale sprawdzę jutro i dam znać. Do tego było droższe, więc zła jestem, ale chyba lepszy kompot niz picolllo
Szkoda. Ja właśnie szukam wytrawnego ale nawet te co mają na etykiecie że wytrawne są dla mnie jak kompot. Jedno tylko białe znalazłam kiedyś które było takie fajne kwaśne. W Carrefour chyba. Na jutro mam szampana. Ciekawe jaki będzie.
 
Ja polecam to - wytrawne! Kupiłam w Carrefour. :)
20181215_193407.jpeg
 
Czesc dziewczyny!
My również brak planow na sylwestra, najprawdopodobniej spedzimy go w domku
W piatek bylam na usg u swojego lekarza, ktory nic nie wie ze robilam genetyczne u innego. Rowniez potwierdzil ze wszystko dobrze, ale dzidzia tak sie ruszala ze mial problem wszystko ocenic. Kilka razy podczas badania sie śmiał ze strasznie sie wierci maluch i pytal czy po mamie czy po tacie. Maz byl ze mna, wyszedl mega zadowolony, smial sie ze dziecko ruchliwe po nim
Dziewczyny, czyzby same lipcowe dziewczynki sie ujawnialy? Zadnego chlopca poki co?
My również pochwalilismy sie wszystkim w swieta. Podczas lamania oplatkiem zyczylismy tesciom zeby zostali dziadkami no i przy kolacji dalismy im koperte ze zdjeciem usg. radosc wszystkich nie do opisania, szczegolnie tesciowa ktora jeszcze nie ma wnuka ani wnuczki. Juz przed naszym slubem mowila nam ze chcialaby dziewczynke bo ona miała dwoch synow. No i kiedy sie dowiedziala to jej radosc nie do opisania.
 
;);)Mi do picia wchodzi tylko woda gazowana pepsi zero i mleko więc chyba jutro toast wzniose mlekiem
Ogólnie braku mocy ciąg dalszy a jutro goście przyjeżdżają najwyżej pójdę spać i mój M się nimi zajmie ;)
 
reklama
;);)Mi do picia wchodzi tylko woda gazowana pepsi zero i mleko więc chyba jutro toast wzniose mlekiem
Ogólnie braku mocy ciąg dalszy a jutro goście przyjeżdżają najwyżej pójdę spać i mój M się nimi zajmie ;)
Ja od jakiegoś czasu tylko gazowane bo pomaga mi na mdłości. A co do sylwestra to my zero planów, na spontanie pewnie coś, moze pójdziemy na obiad...
 
Do góry