reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Cześć Dziewczyny ! Już od jakiegoś czasu czytam forum. Trochę miałam do nadrobienia :) wiec juz pora się odezwać.
Mam 25 lat. Termin wstępnie na 03.07. To będzie nasz pierwszy maluch. Badania prenatalne mamy juz za sobą. Lekarz wstępnie potwierdził że wszystko ok ;)
Czekam jeszcze za wynikami.
P.s. prawdopodobnie będzie dziewczynka !

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam :)
Witaj ;)
 
reklama
Hej ja wizytę mam 3.01. Będzie to 10t4d. Bardzo się boje. Ostatnią wizytę miałam półtora tygodnia temu. Przez ten czas cały czas mam lekkie plamienia, lekarz mówił, że tak może być. Mimo wszystko bardzo się stresuję czy wszystko ze skarbem ok. Ciekawe kiedy ja będę miała prenantalne. :)
 
Ja dziś w pracy. Ale postanowiłam że to mój ostatni dzien. Miałam jeszcze pociągnąć 2 miesiące i iść na szybsze maternity ale nie dam rady. Gdyby mojego dziś w pracy ze mną nie było to bym nie dała rady. Do 18 muszę a głowę mi rozrywa i co chwilę rzyg [emoji2961]
 
Cześć Dziewczyny ! Już od jakiegoś czasu czytam forum. Trochę miałam do nadrobienia :) wiec juz pora się odezwać.
Mam 25 lat. Termin wstępnie na 03.07. To będzie nasz pierwszy maluch. Badania prenatalne mamy juz za sobą. Lekarz wstępnie potwierdził że wszystko ok ;)
Czekam jeszcze za wynikami.
P.s. prawdopodobnie będzie dziewczynka !

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam :)
Witaj :) i gratulacje
 
Ja dziś w pracy. Ale postanowiłam że to mój ostatni dzien. Miałam jeszcze pociągnąć 2 miesiące i iść na szybsze maternity ale nie dam rady. Gdyby mojego dziś w pracy ze mną nie było to bym nie dała rady. Do 18 muszę a głowę mi rozrywa i co chwilę rzyg [emoji2961]
Współczuję - ja tak wczoraj mialam - glowa mnie bolała i wymiotowalam nawet po wypiciu wody :(
 
@Ennis92 współczuję, oby minęło. Mnie ostatnio boli głowa, głównie wieczorem. Nadal mam wiecznego kaca, lekką zgagę (staram się nie jeść nic ciężkiego, żeby nie mieć mocniejszej), nadal jestem zmęczona ciągle ale chociaż mogę już jeść...
 
reklama
Nie było tego wina [emoji22] kupiłam inne, niestety półsłodkie, więc boję się że będzie jak kompot, no ale sprawdzę jutro i dam znać. Do tego było droższe, więc zła jestem, ale chyba lepszy kompot niz picolllo
 
Do góry