reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Mi też zdecydowanie bardziej wchodzi wszystko co gazowane. I sok pomarańczowy w każdej ilości.

O której chodzicie spać? Ja coraz wcześniej padam. Mąż już się denerwuje że nawet wieczorów nie możemy spędzić na spokojnie bo zasypiam niewiele później niż córka.
 
Ja raz napiłam się cocacoli przy mdłościach i myślałam, że zwrócę. Ale może za dużo gazu albo nie ten poziom cukru, bo ogólnie wcześniej w ciążach cole mi wchodziły. Woda średnia jest ok. Sok pomarańczowy też uwielbiam ;) Ale zgagi dostałam :p

Spać chodzę max 23. O 22 już ledwo siedzę. W Święta jak dzieci babcia miała na oku to spałam i po 12h a mogłabym dłużej... Masakra jakaś. Po nowym roku znów pobudki o 6, nie wiem jak ogarnę się. Teraz ok 7, czasem uda się poleżeć do 8.
 
reklama
Dziewczyny z PL, nowy standard, niedługo wchodzi w życie. Warto przeczytać już teraz, bo dotyczy też ciąży Link do: Standard opieki okołoporodowej - Strona internetowa Fundacji Rodzić po Ludzku
Czytałam właśnie o tym powiem wam że rodziłam 20 lat temu i to napewno jest przepaść między wtedy a teraz ale mimo wsustko swój poród i opiekę naprawdę dobrze wspominam. Ale z tego co wyczytałam mimo tych zmian kobiety i tak nie mogą liczyć na znieczulenie
 
Do góry