reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Gratulacje wszystkich dwóch kreseczek i przyrostu bety [emoji846]
@Madeleine86 przykro mi ale jak już dziewczyny pisały, za szybko się nie poddawaj! Jeśli dzisiaj jest ten dzień to do dzieła [emoji6]
@zuzka ale trzymałaś w napięciu z tą betą [emoji23] gratulacje [emoji106][emoji846]

Witam nowe mamuśki [emoji6]

@Ennis92 mnie bolała dwa dni ale nie przez ciąże, nań migrenę wiec to u mnie normalne.
 
reklama
wy tez macie takiego lenia? :( ja robie tylko to co musze.. lubie miec porzadek w domu ale nie mam kompletnie weny na sprzatanie... od 3 dni robie cos siadam za 20 minut wstaje znowu powiesze pranie siadam poprasuje siadam hahhaha szok jak nie ja...
 
@bloomka ja cierpię na nadciśnienie środczaszkowe. Coś jak migreny tylko o innym podłożu. Ale ból okropny a leków brać nie mogę bo są niebezpieczne dla ciąży [emoji26]

@zuzkaaa też mam lenia. Najgorzej wstać rano [emoji23] a po południu to się slaniam
 
@Ennis92 ja leków tez nie biorę, jak złapie ból to tak max do trzech dni trzeba wycierpieć. Ale czesto nie łapie, raz na dwa miesiące średnio. A Ty masz cały czas ten ból ?

@zuzka ja mam powera, zresztą mam ostatnio jakiś maraton, nagle się tyle spraw pojawiło i to takich na już ze zadyszki dostaje i jeszcze jakiś najazd rodzinny ostatnio mamy.

Z nowości, moja córeńka poszła dzisiaj do żłobka sama pierwszy raz, wczoraj była chwile ze mną, dzisiaj już sama. I wiecie, przeżywam [emoji17] ale ona szczęśliwa bo kocha zabawę a u mnie w okolicy ani w rodzinie dzieci nie ma wiec myśle ze jej to na dobre wyjdzie. Trochę jestem przez to rozbita ale najważniejsze, ze dzidzi się podoba [emoji846]
 
@oliwiam77 ja z córka jak byłam w ciąży tez chciałam syna i jak lekarz na prenatalnych powiedział ze raczej dziewczynka to miałam rozczarowanie mega. Później przetrawiłam i tak się w tej dziewczynce zakochałam ze w życiu bym jej na chłopca nie zamieniła [emoji7] teraz marze o drugiej dziewczynce [emoji6]
 
reklama
dziewczyny sama sie z siebie usmialam przed chwila hahah postanowilam ze zrobie na obiad spaghetti i tak stoje mieszam doprawiam wstawilam makaron miesko z sosem sie gotuje patrze na 3 garnek a ja wstawilam fasolke szparagowa hahahha mialam ochote ale chyba nie pasuje :D podswiadomie ją ugotowalam :D
 
Do góry