reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@oliwiam77 ja z córka jak byłam w ciąży tez chciałam syna i jak lekarz na prenatalnych powiedział ze raczej dziewczynka to miałam rozczarowanie mega. Później przetrawiłam i tak się w tej dziewczynce zakochałam ze w życiu bym jej na chłopca nie zamieniła [emoji7] teraz marze o drugiej dziewczynce [emoji6]
Mi sie marzy kiedys parka - i chlopiec i dziewczynka no ale bedzie co ma byc
 
reklama
@bloomka boli cały czas ale jestem przyzwyczajona bo to taki delikatny ból. Ale czasem jak złapie mocniej to trzyma kilka dni nawet tydzień. I wtedy tylko leżę i spie. Czasem w szpitalu czasem w domu
 
Bloomka ile corcia ma lat? Oczyscie ze musi isc do dzieci, nam ciezko i one potrafia plakac ale to dla ich dobra.

Ja bym cichciala corcie, ze wzgledow ekonomicznych no i operowania siurkiem sie boje [emoji6] Moj L chcialby za to dla odmiany syna. Ale najwazniejsze aby zdrowe bylo.
 
@renisus córka ma prawie 16 miesięcy wiec myśle ze to dobry czas dla niej. W domu się już nudziła a jak gdzieś była na sali zabaw to za dziećmi biegała z maślanymi oczami i zawsze był problem żeby ją od nich wyrwać. Ale zbyt rzadko ma takie okazje wiec teraz na pewno nadrobi zabawę z rówieśnikami [emoji846]
 
@Ennis92 ojej brzmi poważnie, to takie migrenowe bóle głowy? Na pewno można paracetamol ale jak to taki mocny ból to nie wiem czy pomoże. Jak byłam operowana a jeszcze a karmiłam to podawali mi opioidy bo z nimi można karmić, jak tak cię boli to może lalkarz by znalazł jakiś lek co w ciąży można, choć z tym może być baaardzi ciężko jeszcze karmienie to ok bardzo dużo leków można a w ciąży to gorzej
@bloomka moja też lubi dzieci i goni za nimi, ale do żłobka jakoś nie miałam serca jej oddać choć wiedziałam że ona by uwielbiała, na pewno byłyby chwilę załamania. No ale sytuacja sama się wyklarowała
@renisus dokładnie z tymi siurkami to może być kłopot:) czyli lepiej być przy bezpiecznej opcji dziewczynki:) hehe no ale wiadomo to nie koncert życzeń i będzie co będzie choć pogdybac zawsze można :D
 
Ja z tymi prenatalnymi to nie w kontekscie plci. Stresuja mnie te badania.

A Stefek dopiero w 18 tygodniu siuska pokazal.. wiec to jeszcze troche.

Jakos przekonalam sie do chlopakow. I teraz myślę, ze fajnie jest byc jedyna baba w domu. No i mamy wszystko dla chlopca... Lacznie z jednym pokojem dla dzieciakow.
 
reklama
Do góry