reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja już odebrałam swoje wyniki <0.01 więc Nie ciąża  :no: :no2: betę która robiłam tydzień temu co wyszła 19.1 to prawdopodobnie dlatego że mam małą nadzerke :realmad: No nic mam nadzieję że do końca roku będę w ciazy a jak nie to daje sobie spokój....
 
Ja już odebrałam swoje wyniki <0.01 więc Nie ciąża  :no: :no2: betę która robiłam tydzień temu co wyszła 19.1 to prawdopodobnie dlatego że mam małą nadzerke :realmad: No nic mam nadzieję że do końca roku będę w ciazy a jak nie to daje sobie spokój....
nawet tak nie mysl!!! jak cgcesz dac sobie spokoj?! chcesz zrezygnowac bo sie raz czy dwa nie udalo?! glowa do gory! przykro mi ze wynik nie jest taki jakbys tego chciala ale musisz wierzyc w to ze sie uda! nie pozwalam ci myslec inaczej!
 
nawet tak nie mysl!!! jak cgcesz dac sobie spokoj?! chcesz zrezygnowac bo sie raz czy dwa nie udalo?! glowa do gory! przykro mi ze wynik nie jest taki jakbys tego chciala ale musisz wierzyc w to ze sie uda! nie pozwalam ci myslec inaczej!

Dziękuję za słowa otuchy:tak:❤️

Yyyy dzisiaj jest Ten Dzień :tak: więc jakby się udało to pewnie samym końcem lipca bym miała termin no ale zobaczymy :rofl2:
 
reklama
Chciała bym wiedzieć już :) ale tak się nie da
Ja wczoraj o tym myslalam.. ze chciapabym, zeby bylo juz po pierwszych prenatalnych..

Za plec tez bym sie nie obrazila. Przy Stefku chcialam strasznie dziewuche... Wyszedl Stef. Teraz chce drugiego chlopaka... To pewnie bedzie ksiezniczka[emoji23] [emoji23] [emoji23]

A tak naprawde to chce juz zobaczyc serce..[emoji173] [emoji173]

Sama nie wiem czego chce.. aktualnie soku pomidorowego[emoji534] [emoji534] [emoji534]
 
Do góry