reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja nie mieszkam w Polsce tylko w Irlandii Północnej a na uczelnie jeżdżę do Irlandii (Republiki) tej samej od 8 lat.
Na twoim miejscu bym to zgłosiła bo on nie ma prawa być dla ciebie niemiły

Cały czas próbuję, ale powiedziano mi, że skoro on jest (na nieszczęście) opiekunem mojej specjalność, to nikt nic nie może zrobić... jakiś żart
 
No to się trochę uspokoiłam :wink: Poczekam do wizyty i zobaczę co moja gin na to powie:)

A mam jeszcze jedno pytanie Czy któraś z Was ma Hashimoto i ile Letroxu bierzecie ? Ja choruje już 10 lat ale zdiagnozowane dopiero od 3 :-( :( Obecnie biorę 112.5 Letroxu (1.5 tabletki 75) podniesiona dawka ze względu na ciążę. Może jest tu jakaś mama która miała tą chorobę w poprzednich ciażach i powie czy jest się czym martwić czy raczej nie:confused:
Ja mam;)
Musisz tylko tego pilnowac, endo co miesiac i bedzie elagncko. W ogole nie odczulam, ze cokolwiek jest nie halo. Kciuki!
 
A ja się popłakałam dziś na uczelni. Wszyscy są dla mnie tacy mili i pomocni że aż mi dziwnie. Mój promotor nawet powiedział że mam się oszczędzać że dziecko to mój największy projekt teraz i że reszta nie ucieknie. I jak nie chce chodzić do laboratorium to nie muszę. No aż się popłakałam bo on do najbardziej wylewnych nie należy.

Takze idę do domy wcześniej bo się źle czuje i będę zalegać
Ja tez sie poryczalam jak to czytalam. Super miec takie wsparcie!!!!
 
Hejka ja niestety muszę się z wami pożegnać byłam dziś na USG niby urosło i już było dość mocno widoczne tak jakby zarodek ale dalej nie ma serca a to już 9 tydzień kazali mi znowu bhcg zrobić. Ale nie dali mi skierowania na zabieg bo sprzęt nie jest super dobry i w przyszłym tyg mam iść na USG i dopiero do szpitala

Życzę wam nudnych ciąż i żeby szybko minęły tzn ta końcówka która się tak dłuży :)
Będę o was pamiętać
:( przykro mi - trzymaj się :(
 
Ciekawe czy na wizycie serduszkowej dostałabym już zwolnienie...
u mojego lekarza bez problemu :) ja w 1 ciąży byłam na zwolnieniu od 9 tygodnia w drugiej od 11 ale tak strasznie wymiotowałam, że nie dałam rady funkcjonować. Nie mniej jednak wielu lekarzy wypisuje L4 zaraz na początku ciąży.
 
Ladyk24na7 ja jezdzilam do porodu, a sytuacje stresowe czesto sie zdarzaly. No wiadomo w brzuchu czuc je najbardziej. W moim przypadku musze jezdzic, mam 20 min jazdy do pracy autostrada. No i godziny takie ze nie mialabym jak wrocic.
Ja sie smieje, ze sie prawie sama do porodu zawiozlam[emoji23][emoji23][emoji23]
 
@Ennis92 nie niestety nie ma żadnej, przy moich krótkich cyklach to nie możliwe. Kwestia kilku dni byłaby ok a tu o tygodnie się rozchodzi

Teraz sobie właśnie uświadomiłam że na mikołajki będę w szpitalu
 
reklama
Hejka ja niestety muszę się z wami pożegnać byłam dziś na USG niby urosło i już było dość mocno widoczne tak jakby zarodek ale dalej nie ma serca a to już 9 tydzień kazali mi znowu bhcg zrobić. Ale nie dali mi skierowania na zabieg bo sprzęt nie jest super dobry i w przyszłym tyg mam iść na USG i dopiero do szpitala

Życzę wam nudnych ciąż i żeby szybko minęły tzn ta końcówka która się tak dłuży :)
Będę o was pamiętać
;(;(;( tule!
I jestem pewna, ze Twoj bubu skumplowal sie z moim gdzies tam w chmurkach i lupia w gry razem. Trzymaj sie!!
 
Do góry