reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Gratuluję udanych wizyt ;)

O rety, ale mnie dziś zmoglo... Odwiozłam rano dzieci, wróciłam i spałam do 12!! Dobrze że nikt wcześniej nic z pracy nie chciał :D

Ja wody aż tyle nie piję, ale płynów ogólnie sporo na szczęście.
 
reklama
W 6t3d to duża szansa że będzie widać. W pierwszej ciąży byłam w 6t4d na usg i był zarodek i serduszko , teraz idę w środę na wizytę i będzie 6t3d i też mam nadzieję że będzie widać
 
Mi wchodzi tylko Muszyna niebieska albo Cisowianka lekko gazowana :) Za to ciepłe wcale. Od razu mi niedobrze.
Pod koniec pierwszej ciazy juz tylko gazowana wode pilam bo zwykla po prostu sie przepilam.
Jedyne cieple co pije to zupe, nic innego nie podchodzi.
Kiedys naiwnie wierzylam ze w ciazy bede jesc wszystko i bez ograniczen. Hmmm!
 
A ja się popłakałam dziś na uczelni. Wszyscy są dla mnie tacy mili i pomocni że aż mi dziwnie. Mój promotor nawet powiedział że mam się oszczędzać że dziecko to mój największy projekt teraz i że reszta nie ucieknie. I jak nie chce chodzić do laboratorium to nie muszę. No aż się popłakałam bo on do najbardziej wylewnych nie należy.

Takze idę do domy wcześniej bo się źle czuje i będę zalegać
 
W 6t3d to duża szansa że będzie widać. W pierwszej ciąży byłam w 6t4d na usg i był zarodek i serduszko , teraz idę w środę na wizytę i będzie 6t3d i też mam nadzieję że będzie widać

Obserwując tutaj nasze wizyty, to niemal wszystkie widziałyśmy serduszka właśnie ok. 6t3d. :)

Ennis92, wzruszająca sprawa. To musiało być miłe uczucie. :sorry2:
 
A cholestaze od razu przy drugiej ciąży jej sprawdzali? Bo ja tylko miałam obserwacje pod tym kątem i leki do końca ciąży. Próby miałam nieznacznie podwyzszone


Wiesz nie pamietam dokladnie ale z tego co mi się zdaje, to raczej jakoś pod koniec. W obu przypadkach dzieci urodzone przed czasem ok. 4 tygodni.
 
reklama
Wyniki krwi ok wszystkie badania ok. Ginekolog mnie zbadał wewnętrznie bez wziernika i wszystko ok. Powiedział że to najprawdopodobniej rozciągające się mięśnie i wiązadla które trochę doskwieraja. Dodatkowo ja jestem po dwóch operacjach w tych rejonach to i blizny mogą dokuczac.
Jestem zadowolona z opieki i wszystkich badań to idę do domu :)
Dobrze, że wszystko OK :)
 
Do góry