reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
A mój gin w całym zamieszaniu nie dał mi zdjęcia Nawet sobie popatrzeć nie mogę ☹️

Ja byłam w szoku. Chodziłam do tej samej babeczki w poprzedniej ciąży i nigdy zdjecia nie drukowała. Widać coś się zmieniło :) W sumie wybrałam ją, bo robi usg co wizytę i ogólnie jest fajna. Dostałam skierowanie na badania plus odpłatnie pod kątem cytomegalii i różyczki.

Dzięki dziewczyny, ja się strasznie jaram :)
 
Na ekranie wyglądał jak bałwanek :)
20181126_105843~2.jpeg
 

Załączniki

  • 20181126_105843~2.jpeg
    20181126_105843~2.jpeg
    21,4 KB · Wyświetleń: 308
Dziewczyny gratuluje serduszek :)

Aleczka80 - mam Hashimoto, brałam Euthyrox, odstawiłam jakieś 4ms po porodzie bo wpadłam w nadczynność i poziom miałam praktycznie nieoznaczalny w badaniu - kilka miejsc po przecinku. Robiłam w zeszłym tyg tsh i jest jeden z małym haczykiem bez leków. Ale ja jak zaczynałam teraz brać pare lat temu to zbijałam ze stosunkowo niskiego poziomu bo niecałe 1,8 i brałam tylko 25. Generalnie jeśli jesteś pod kontrolą endokrynologa, robisz badania i lekarz koryguje dawkę na bieżąco to nie ma się czym martwić :)
 
Slodkatrojeczka, super wiesci [emoji4] A pytalas o to picie? Ja z corka wypijamy 1,5l wody w nocy. Zreszta L tez ma.swoja butelke na noc. Ogolnie bardzo duzo wody pijemy, a od kiedy jestem w ciazy to sama wypijam 2 razy tyle co przed.
 
reklama
Slodkatrojeczka, super wiesci [emoji4] A pytalas o to picie? Ja z corka wypijamy 1,5l wody w nocy. Zreszta L tez ma.swoja butelke na noc. Ogolnie bardzo duzo wody pijemy, a od kiedy jestem w ciazy to sama wypijam 2 razy tyle co przed.
Fajnie że tam woda Wam wchodzi. W poprzedniej ciąży też piłam dużo a teraz jakoś mi nie idzie.. Zganiam na to że wtedy lato było a teraz zima i wolę ciepłe napoje. Wiem że woda jest najbardziej wskazana i jakoś muszę się przemóc :)
 
Do góry