reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Byłam u lekarza i teraz czekam na IP na gina. Mocz ok, ciśnienie trochę dziwne 148/50. Cukier 70 a dopiero co piłam Cole [emoji85] no cóż zobaczymy. Sikam jak opętana co 10 minut ale strasznie chce mi się pić. Na razie tyle. Napiszę jak będę coś wiedzieć [emoji3590]
 
reklama
Ennis???
:confused:


Ja chyba jutro znów zrobię betę....

Trochę jeszcze się tym cukrem martwię. Nie wiem jak mam jeść. Bo wiecie, w ciąży to jest tak,że może wywalać po innych produktach niż w poprzednich ciążach .
Mi mówili że najlepiej dieta z nikim IG, zapisywać co jem i monitorować cukry 7 razy dziennie. Za tydzień mam mieć spotkanie z dietetykiem i diabetologiem i będziemy myśleć
 
Mi się też strasznie chce pić. Ciągle jestem spragniona. Zaczynam się zastanawiac, czy taki objaw mojej ciąży, czy cukrzyca. Nie miałam wczesniej w żadnej ciąży.
Co do cisnienia to ja mam wiecznie koło 105/70. Za to teść się dziwi czemu ja mam puls az pod 90 ;) No ale nie wie o ciąży to powiedzialam, ze nie wiem :)
 
Mi mówili że najlepiej dieta z nikim IG, zapisywać co jem i monitorować cukry 7 razy dziennie. Za tydzień mam mieć spotkanie z dietetykiem i diabetologiem i będziemy myśleć

A jesteś już po krzywej cukrowej?
Tak sobie myślę, że jak mi wyjdzie glukoza za wysoka i będą mi kazali to świństwo pić, to ja w obecnym stanie za cholerę nie przełknę.
 
Mi też od początku ciąży cały czas chce się pić więc wydaje mi się że to raczej normalne. Czuje też że mam wodę zatrzymaną w organiźmie bo palce mam spuchnięte, a nie sądzę żebym miała cukrzycę .
 
Mi też od początku ciąży cały czas chce się pić więc wydaje mi się że to raczej normalne. Czuje też że mam wodę zatrzymaną w organiźmie bo palce mam spuchnięte, a nie sądzę żebym miała cukrzycę .

Może ja po prostu schizuję, wiem że każda ciąża inna ale to moja trzecia a w życiu nie chciało mi się aż tak pić.
 
Dziewczęta :)

Myślę,że nagle wszystkie nie mamy cukrzycy a pić się Wam chce od ciąży. Nawet jeśli by coś Wam powychodzilo teraz czy później, to spokojnie. Da się z tym żyć :) Tylko po prostu trzeba się zdrowo odżywiać :) Pijcie na razie ile wlezie. Zimno jest, pewnie suche powietrze macie w domu :)

Ennis...
Czekam na wieści :yes:
 
Mi też od początku ciąży cały czas chce się pić więc wydaje mi się że to raczej normalne. Czuje też że mam wodę zatrzymaną w organiźmie bo palce mam spuchnięte, a nie sądzę żebym miała cukrzycę .
Ja też nie myślałam,że to dziadostwo się do mnie przyplacze :rofl: Zero obciążenia rodzinnego, waga niska...dla wszystkich był to szok,na czele z lekarzem. Tzn.nie straszę Cię, na 99% nie masz tego dziadostwa, ale pamiętam,że miałam to samo podejście :biggrin2: Tym.bardzoej,że jak masz wodę zatrzymana, to może organizm sam wola o wodę. Luzik. Będzie dobrze :laugh2:
 
Ja też nie myślałam,że to dziadostwo się do mnie przyplacze :rofl: Zero obciążenia rodzinnego, waga niska...dla wszystkich był to szok,na czele z lekarzem. Tzn.nie straszę Cię, na 99% nie masz tego dziadostwa, ale pamiętam,że miałam to samo podejście :biggrin2: Tym.bardzoej,że jak masz wodę zatrzymana, to może organizm sam wola o wodę. Luzik. Będzie dobrze :laugh2:
Nie ma co się źle nastrajać :) Co ma być to i tak będzie :)
 
reklama
Do góry