reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Na pewno trudne sytuacje, które były mają wpływ na większe przeżywanie, nerwy. To naturalne. Ja nigdy nie doświadczyłam poronienia, nie miałam żadnych kłopotów z zajściem w ciaże. Podejrzewam, że moje nastawienie byłoby inne, gdybym doświadczyła problemów. Wierzę, że nasze ciąże przejdą szczęśliwie :-). Choć na wątku doświadczyłyśmy już sporo smutnych sytuacji. Ja mam pierwszą wizytę z usg 6.12. Termin z OM mam na 24.07.
To jesteśmy na podobnym etapie bo ja mam termin na 23 lipca a wizytę 3 grudnia.
 
Ja w sumie ani w pierwszej ani teraz jakoś bardzo się nie denerwuje. Myśle, że to po trochę kwestia charakteru, trochę braku negatywnych przeżyć i trochę wiedzy. Doskonale rozumiem, że ciąża zwłaszcza pierwsza to dużo pytań i dużo obaw. W sumie to całkiem normalne. Jedyne co mogę poradzić, to nie wsłuchiwać się w każdy najmniejszy objaw bo zwariujecie dziewczyny a przed nami jeszcze długie miesiące;)
 
Ja chyba dziś jeszcze na IP pojadę :( kosze zadzwonić do lekarza najpierw coś kurde cały dzień mnie boli z prawej strony tak trochę nad jajnikiem jakby. Ostry ból ale był do zniesienia i pojawiał się tak raz na godzinę a od 2h jest praktycznie cały czas. Eh jak zwykle coś
 
Hej Laseczki.

Witam nowe Mamusie :)

Mnie to się jakieś lanie należy :cool: Znów siedzę na necie i czytam o tej becie, o poronieniach i późnych owulacjach. Kurcze no...nie mogę tak. Nie mam teraz już na nic wpływu i będzie jak ma być.

Przepraszam,że tylko o sobie,ale znów nie ogarniam, co której miałam napisać...:dry:
 
Ja chyba dziś jeszcze na IP pojadę :( kosze zadzwonić do lekarza najpierw coś kurde cały dzień mnie boli z prawej strony tak trochę nad jajnikiem jakby. Ostry ból ale był do zniesienia i pojawiał się tak raz na godzinę a od 2h jest praktycznie cały czas. Eh jak zwykle coś

Ennis
Jeśli masz się zamartwiać, to jedz. Nerwy szkodzą dziecku. Ja miałam podobnie w obu ciążach plus plamienie i się okazywało na IP, że wszystko jest ok.
 
reklama
Ja chyba dziś jeszcze na IP pojadę :( kosze zadzwonić do lekarza najpierw coś kurde cały dzień mnie boli z prawej strony tak trochę nad jajnikiem jakby. Ostry ból ale był do zniesienia i pojawiał się tak raz na godzinę a od 2h jest praktycznie cały czas. Eh jak zwykle coś

Jeśli ból się nasila, to faktycznie chyba warto się pokazać lekarzowi. Dawaj znać jak rozwój sytuacji.
 
Do góry