reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

No do mnie też nie docierało dopóki na usg nie zobaczyłam pęcherzyka. Ogólnie bardzo dobrze się czułam aż do przedwczoraj. Od piątku czuję się fatalnie. Nudności pół dnia i poranne mdłości, straszny ból wszystkich dolnych zębów :( bóle głowy i podrzusza i tak na zmianę. Ciągle coś. Ja mam termin na 13 lipca. 7w1d. U lekarza byłam w piątek tydzień temu. To był 6 tydzień serduszko jeszcze nie biło.
Mamy ten sam termin. Serduszko zobaczyłam dopiero 23-go czyli pod koniec 6 tygodnia :) bez obaw!
 
reklama
Ennis???
:confused:


Ja chyba jutro znów zrobię betę....

Trochę jeszcze się tym cukrem martwię. Nie wiem jak mam jeść. Bo wiecie, w ciąży to jest tak,że może wywalać po innych produktach niż w poprzednich ciążach .
A ile masz tego cukru? Bo mi wyszło 97 i też się martwię...staram się jeść rzeczy o niskim indeksie glikemicznym ale czy to coś zmieni:( Smutne by to było żeby odmawiać sobie wszystkich ciążowych zachcianek ...echh:sad:
 
A jesteś już po krzywej cukrowej?
Tak sobie myślę, że jak mi wyjdzie glukoza za wysoka i będą mi kazali to świństwo pić, to ja w obecnym stanie za cholerę nie przełknę.
Ja mam zdiagnozowana cukrzycę. Od 5 lat się lecze, nie ciążowa. Krzywa cukrowa miałam kilka razy ale tutaj daja do picia lucozade. Taki napój z Glukoza dostępny w sklepach bez problemu.
 
Ja mam zdiagnozowana cukrzycę. Od 5 lat się lecze, nie ciążowa. Krzywa cukrowa miałam kilka razy ale tutaj daja do picia lucozade. Taki napój z Glukoza dostępny w sklepach bez problemu.
Tak feee gazowany [emoji1785] na pusty zoladek. Nie wiem co gorsze w sumie lucozada czy glukza.

A tak ogolnie dziewczynki, to za bardzo sie nakrecacie ze cukier wysoki, ze nie macie luteiny " na zas". Przeciez kazda z Was jest pod opieka lekarza, wiec nie ma co samemu interpretowac wynikow. A tym bardziej wyczytywac co w google jest napisane. Picie na poczatku ciazy to norma, przeciez duzo sie sika [emoji6]
A krzywa cukrowa w ciazy, to w ktorym tygodniu robia w polsce? W UK dopiero w 25tyg.

Dostalam zaproszenie na pierwsz usg 18 Grudnia [emoji16] bede akurat pod koniec 14 tyg.
 
Tak feee gazowany [emoji1785] na pusty zoladek. Nie wiem co gorsze w sumie lucozada czy glukza.

A tak ogolnie dziewczynki, to za bardzo sie nakrecacie ze cukier wysoki, ze nie macie luteiny " na zas". Przeciez kazda z Was jest pod opieka lekarza, wiec nie ma co samemu interpretowac wynikow. A tym bardziej wyczytywac co w google jest napisane. Picie na poczatku ciazy to norma, przeciez duzo sie sika [emoji6]
A krzywa cukrowa w ciazy, to w ktorym tygodniu robia w polsce? W UK dopiero w 25tyg.

Dostalam zaproszenie na pierwsz usg 18 Grudnia [emoji16] bede akurat pod koniec 14 tyg.

Kiedy ostatnio byłam w ciąży, robiło sie miedzy 24 a 28 tygodniem :)
 
Jak tam mamusię? Ja właśnie walczę by zasnąć :( dopadły mnie wieczorne nudności. Coś czuję że rano jak tylko otworzę oczy będę biec do toalety. Zaczęły przeszkadzać mi nie które zapachy. Kawa,cola i smród papierosów mnie doprowadza do bólu brzucha i wymiotów. W sumie to dobrze,bo uwielbiałam cole i kawę i papierosów trochę paliłam. Teraz odrzuca mnie więc tak już zostanie do końca ciąży :) Fajne to że w każdej mojej ciąży odrzuca mnie od złych rzeczy. Ooo.. uwielbiam też tatar a teraz patrzeć na niego nie mogę i bardzo dobrze bo jego też nie powinno się jeść.
 
reklama
Zgaga też już się pojawia. Jak w każdej ciąży. Jejku jaką ja miewam straszną tą zgagę ! Któraś z was też przechodzi to tak bardzo bardzo bardzo?! To jest straszne :(
Najgorsza dolegliwość jaka przytrafia mi się w ciąży. Wszystko zniosę ale z tą zgagą ciężko!
 
Do góry