reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej Laseczki.

Witam nowe Mamusie :)

Mnie to się jakieś lanie należy :cool: Znów siedzę na necie i czytam o tej becie, o poronieniach i późnych owulacjach. Kurcze no...nie mogę tak. Nie mam teraz już na nic wpływu i będzie jak ma być.

Przepraszam,że tylko o sobie,ale znów nie ogarniam, co której miałam napisać...:dry:
Margo spokojnie przecież beta wyszla Ci w normie... i nie czytaj o poronieniach - a kysz weź przeczytaj jakiś romans czy coś....
 
reklama
Ja chyba dziś jeszcze na IP pojadę :( kosze zadzwonić do lekarza najpierw coś kurde cały dzień mnie boli z prawej strony tak trochę nad jajnikiem jakby. Ostry ból ale był do zniesienia i pojawiał się tak raz na godzinę a od 2h jest praktycznie cały czas. Eh jak zwykle coś
A jak odpoczywasz to nie jest lepiej? A Twój lekarz co na to? Zawsze lepiej skontrolować zwłaszcza jeśli nie ustępuje - trzymaj się
 
A jak odpoczywasz to nie jest lepiej? A Twój lekarz co na to? Zawsze lepiej skontrolować zwłaszcza jeśli nie ustępuje - trzymaj się
Cały dzień sobie poleguje, nawet paracetamol raz wzięłam i nic. Nasila się i trochę mi słabo. Jedyne co to wiem że to nie jest pozamaciczna bo miałam już dwa usg i wszystko było ok. Zadzwoniłam do lekarza w ciągu 20 minut powinni oddzwonić
 
Dobry wieczór kochane ;*Witam nowe mamusie ;) my z Anka po intensywnym weekendzie ;) Tata za granicą się bawi a my u Cioci i na kulkach (pierwszy raz) ... Ania zadowolona A ja ... No cóż jestem nadwrażliwa na różne zapachy dziś już 2raz zaliczyłam WC ... Brzuch już nie boli ... Ale piersi mam tak napompowane że bez stanika wyglądam jak po operacji powiększającej biust ... Jędrny sterczący no taki mi się podoba [emoji8][emoji9][emoji23]
 
Hej Laseczki.

Witam nowe Mamusie :)

Mnie to się jakieś lanie należy :cool: Znów siedzę na necie i czytam o tej becie, o poronieniach i późnych owulacjach. Kurcze no...nie mogę tak. Nie mam teraz już na nic wpływu i będzie jak ma być.

Przepraszam,że tylko o sobie,ale znów nie ogarniam, co której miałam napisać...:dry:

Mam dokładnie to samo... Niby człowiek wie, że nie powinien, a czyta. Bardzo długo się staraliśmy, może stąd też wynikają te obawy... Najchętniej chciałabym robić USG co tydzień:) wiem, że to nierealne niestety... Cóż, dobrze że nie jestem odosobnionym przypadkiem:)
 
@Ennis92 może kolka nerkowa? W sumie nie wiem gdzie to boli ale podobno ostry ból... Trzymam kciuki, pamietaj że wszystko tam teraz rośnie i może pobolewać. A z drugiej strony lepiej 100 razy niepotrzebnie spanikować niż raz olać.
 
Dobry wieczór kochane ;*Witam nowe mamusie ;) my z Anka po intensywnym weekendzie ;) Tata za granicą się bawi a my u Cioci i na kulkach (pierwszy raz) ... Ania zadowolona A ja ... No cóż jestem nadwrażliwa na różne zapachy dziś już 2raz zaliczyłam WC ... Brzuch już nie boli ... Ale piersi mam tak napompowane że bez stanika wyglądam jak po operacji powiększającej biust ... Jędrny sterczący no taki mi się podoba [emoji8][emoji9][emoji23]
Moje tak samo. Szkoda, że to nie na zawsze :)
 
Ennis???
:confused:


Ja chyba jutro znów zrobię betę....

Trochę jeszcze się tym cukrem martwię. Nie wiem jak mam jeść. Bo wiecie, w ciąży to jest tak,że może wywalać po innych produktach niż w poprzednich ciążach .
 
reklama
Do góry