reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja dopiero co sprzedałam wózek, matę edukacyjną, chustę do noszenia, części ubrań też się pozbyłam a tu taka niespodzianka [emoji33] ale na szczęście zakupów nie będę robić wielkich, najprawdopodobniej kupię samą gondolę ewentualnie wózek podwójny ale to zobaczę jak młodsza córka będzie radziła sobie z chodzeniem bez wózka ;) dwójkę dzieci nosiłam w chuście, teraz już sobie odpuszczę bo za dużo dzieciaków do ogarnięcia na raz :D ogólnie wyprawka będzie minimum, bez wydziwiania bo jakoś już się tym przestałam emocjonować [emoji14]
 
My na szczęście wszystko zostawiliśmy. Pozostanie tylko pozwozić od rodziców bo musieliśmy rozdzielić na trzy mieszkania bo u nas by się to wszystko nie zmiescilo :) nawet fotelik samochodowy i wózek jeszcze się przyda więc bardzo się cieszę. Dużo mniej wydatków. W poprzedniej ciąży wszystko kupowalismy od zera i było ciężko.
 
Witam Mamuśki.
Baardzo mi przykro @zuzkaaa daj znać jak się czujesz. Napewno wkrótce zostaniesz Mamą, bardzo Ci tego życzę ❤️❤️
@OnaZmijeczka a co u Ciebie, nadal czekasz?

Testujacym życzę dwóch kresek!

I gratuluję kolejnych bliźniaków, ale ekstra

Piszecie już o wyprawkach, ja muszę zacząć kompletnie od zera, bo po dzieciach nic mi nie zostało. Wózek też bym chciała do biegania, miałam już przy córce i świetna sprawa :tak:
Napewno na początek chce kołyskę w stylu skandynawski później dopiero wymienimy na łóżeczko.
O wiaderku do kąpieli też słyszałam wiele dobrego i chyba się skusimy.
No i napewno chce zacząć przygodę z chustowaniem i już się wdrążam w temat jaką chuste wybrać na początek. Już się nie mogę doczekać tych zakupów.

Co do jakichś badań to ja kompletnie nic nie robię, tzn pobrali mi ostatnio krew i będą tam cos badać, ale nie mam żadnych skierowań na jakieś ekstra badania, tutaj w DE wszystko się robi u giną podczas wizyty.
Tak więc nie muszę sobie zaprzątac tym głowy.

U nas już cała rodzinka wie o ciąży, miało być inaczej, no ale jakoś tak wyszło że chcieliśmy się odrazu podzielić dobra nowiną z najbliższymi
I okazało się że mamy jeszcze jedną ciężarną w rodzinie, bo żona mojego najbliższego kuzyna też jest w ciszy na identycznym etapie co ja hihi.

Mój ukochany wczoraj kupił mi rowerek stacjonarny, ale się cieszę chociaż trochę ruchu wdrążę. Bo tak po pracy to przeważnie człowiek już w domu jest bo zaraz ciemno się robi i tylko na weekend jest okazja by wyjść, więc trzeba coś z sobą robić. A ja mam już 4kg na plusie

Miłej niedzieli Wam życzę.
PS. Ja nie widzę żadnych suwaczków, czyżby coś źle mi się wyswietlalo?
 
Dziewczyny.
Ja raczej w takie cuda nie wierzę. W obu ciążach miałam cukrzycę więc ten wynik 96 wydaje mi się bardzo prawdopodobny. Na krzywa mam iść dopiero za jakieś 2 tygodnie, bo lekarka powiedziała,że dzidziuś za malutki żeby miał już teraz poczuć taka dawkę cukru.
Ja wczoraj bardzo źle się czułam. Mam wrażenie,że za dużo się naczytałam o tej becie i mi się coś w głowie poprzestawiało. Nerwy miałam takie,że hoho....jak udało mi się zasnąć, to rano nie byłam w stanie wstać...słyszałam tylko "mamo,mamoooo chodź zrobić namiot"....jedno za rękę, drugie za nogę i musiałam wstać :baffled::baffled:
 
reklama
Do góry