reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny :/
Ja oszaleje. Jak to jest z tą betą? Kiedy wolniej przyrasta? :/ Dwa dni temu miałam 1410 a dziś 2150. Oczywiście glupia otworzyłam doktora Google i niby jest napisane,że po 1200 powinna się zwiększyć 2x w ciągu 96h...wiec by wychodzilo,ze ok,a siedzę i dostałam migreny od tego myślenia... :baffled:
Ja również znalazłam coś takiego: "od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy".
Ale to jedynie dr google - nigdy nie robiłam bety hcg ..... :(
 
Ja mam cukrzycę już 5 lat. Jakie badania robiłaś że uważasz że "ci wyszła"?

Miałam cukrzycę w poprzednich ciążach. Jakieś 2-3 tygodnie temu byłam na badaniach z córką i przy okazji zbadałam sobie cukier, również hba1c i wszystko w pięknej normie. Dziś byłam na TSH i innych i zbadałam glukozę na czczo i 96:crazy:
 
Miałam cukrzycę w poprzednich ciążach. Jakieś 2-3 tygodnie temu byłam na badaniach z córką i przy okazji zbadałam sobie cukier, również hba1c i wszystko w pięknej normie. Dziś byłam na TSH i innych i zbadałam glukozę na czczo i 96:crazy:

Glukoza na czczo nic nie znaczy. A 96 to jest całkiem dobry wynik. Jeden wyższy wynik jeszcze nic nie oznacza, mogłaś coś większego zejść wczoraj. Nie martw się
 
reklama
Glukoza na czczo nic nie znaczy. A 96 to jest całkiem dobry wynik. Jeden wyższy wynik jeszcze nic nie oznacza, mogłaś coś większego zejść wczoraj. Nie martw się
Norma dla kobiet w ciazy jest do 92 o ile dobrze kojarze.

Miałam cukrzycę w poprzednich ciążach. Jakieś 2-3 tygodnie temu byłam na badaniach z córką i przy okazji zbadałam sobie cukier, również hba1c i wszystko w pięknej normie. Dziś byłam na TSH i innych i zbadałam glukozę na czczo i 96:crazy:
Spokojnie, mi tez wyszlo ostatnio 94 i robilam krzywa cukrzycowa i juz wszystko bylo w normie. Moze faktycznie cos zjadlas co mialo wplyw na wynik.
 
Do góry