reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Też mam proszek i płyn z Loveli.
Dziewczyny, czy taki materac będzie ok? Pytam, bo jest wiele materacy, a rozstrzał cenowy za to samo jest ogromny...

980143
 
reklama
U Nas tez Lovela,ale jeszcze jestem przed praniem :) Miałam to zrobić w tym tyg, ale chyba się nie uda. My zostajemy w szpitalu niestety, moje ciśnienie skacze, raz 150 a raz 110, także musza je unormować, bo takie skoki są niezdrowe dla dzieciątka, zwiększyli częstotliwość ktg z 2 na 3. Także leżymy, odpoczywamy i obserwujemy conajmniej do poniedziałku.
Spokojnie Kochana, jeszcze zdarzysz wszystko poprac i pięknie poukładać :) ładna pogoda chyba się właśnie powoli rozkręca więc pranie Ci wyschnie w trymiga ;)
A co do ciśnienia to też myślę że to stres/ emocje. Mi też zawsze w przychodni skacze do wartości 140-150 a w domku idealne ale co racja to rqcks, skoki podobno są niebezpieczne i dla nas i naszych maleństw ale ze spokojem, jesteś teraz w dobrych rękach.
Odpoczywajcie Dziewczyny i pomyślcie lepiej co będziecie robiły jak wrócicie juz do domku :))))
 
U Nas tez Lovela,ale jeszcze jestem przed praniem :) Miałam to zrobić w tym tyg, ale chyba się nie uda. My zostajemy w szpitalu niestety, moje ciśnienie skacze, raz 150 a raz 110, także musza je unormować, bo takie skoki są niezdrowe dla dzieciątka, zwiększyli częstotliwość ktg z 2 na 3. Także leżymy, odpoczywamy i obserwujemy conajmniej do poniedziałku.
Ahhh te ciśnienie.
Odpoczywaj :* dla małej warto
 
Też mam proszek i płyn z Loveli.
Dziewczyny, czy taki materac będzie ok? Pytam, bo jest wiele materacy, a rozstrzał cenowy za to samo jest ogromny...

Zobacz załącznik 980143
Kurcze, ciężko wybór z tymi materacami. My też się dużo zastanawialiśmy a ostatecznie padł wybór na Ikea Skonast a to z racji że jak kupowaliśmy łóżeczko to stwierdzilismy że nie będziemy kombinować specjalnie.
Faktycznie wybór jest olbrzymi. Ekspertem się nie czuję ale od znajomych co mają dzieci słyszałam żeby przede wszystkim nie miał sprężyn i nie był za cienki. Myślę że 8-10 cm jest ok. No i jak ze wszystkim zeby cena nie była jakaś najnizsza z możliwych - i będzie dobrze ;)
 
Cześć dziewczyny. Ale mnie tu dawno nie było. Czasami was podczytuję ale tak jakoś nie mam weny twórczej do pisania. U mnie na liczniku 34tydz i 2 dni. W środę mam wizytę trochę się denerwuję bo mała w 32tyg.ważyła 2800. Lekarz mówił że za dużo i jej waga odpowiada 36tyg. Poza tym ktg bardzo dobre, przepływy też. Co do mnie to mam bardzo ogromny brzuch, jest mi bardzo ciężko. Bolą biodra,miednica i kręgosłup, samopoczucie fatalne. Przytyłam 17 kg ale wcale po mnie tego nie widać,wszystko weszło w brzuszek. Wszystko dla dziecka mam już kupione, nawet torba do szpitala spakowana. Życzę wam zdrówka. Myślę że przed porodem jeszcze się odezwę. Całuski.
 
Też mam proszek i płyn z Loveli.
Dziewczyny, czy taki materac będzie ok? Pytam, bo jest wiele materacy, a rozstrzał cenowy za to samo jest ogromny...

Zobacz załącznik 980143

Ja polecam materac lateksowy od Hevea. Dobry stosunek ceny do jakości. :)

Ciuszki od zawsze piorę w Loveli - pięknie pachnie i super dopiera zabrudzenia.

@Si.Kat @Myslniczek Dziewczyny, jak tam? :)
Ciśnienie i skurcze już się uspokoiły? [emoji5]
 
reklama
Do góry